Dziedzictwo Kopernika IV. Ognista korona

Dziedzictwo Kopernika IV. Ognista korona

Autor: Tony Abbott

„Przysięgam na własne życie” – taki ślub złożył każdy Strażnik. który przez stulecia chronił jeden z dwunastu artefaktów dziedzictwa Kopernika. Konsekwencje przysięgi nigdy jednak nie były tak poważne jak teraz. Tajna sieć szpiegów wielkiego astronoma stała się celem morderczego spisku. kierowanego przez nikczemną Galinę Krause. a Kaplanowie są osamotnieni bardziej niż kiedykolwiek.

Z Francji na Antarktydę trwa mrożący krew w żyłach wyścig z czasem. Wade. Darrell. Lily i Becca nie mają już wiele czasu na znalezienie pozostałych artefaktów i pokonanie wrogów. Ale czy są gotowi zaryzykować własne życie. by uratować świat?

 

Dziedzictwo Kopernika to seria książek przygodowych o przyjaciołach. którzy wyruszają w pełną niebezpieczeństw i zag

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Zdarzyło się wczoraj

Autor: Maura Ellen Stokes

Poruszająca i trafiająca prosto w serce. szczera opowieść o młodej dziewczynie. która musi zmierzyć się z utratą najbliższej przyjaciółki

Czternastoletnia Sam kocha koszykówkę. Swoją pasję dzieli z Reagan. która jest jej bratnią duszą. Wie. że może zwierzyć jej się ze wszystkiego i ich przyjaźń przetrwa każdą próbę. Jednak to. co zdarzyło się wczoraj. sprawiło. że świat Sam legł w gruzach.

Przyszła niespodziewanie. Zmieniła wszystko. Nagła śmierć Reagan na boisku obudziła w Sam bolesne uczucia samotności i bezradności. Jak ma dalej żyć bez osoby. którą tak bardzo kochała?

Z pomocą przychodzi sama Reagan. Czy słysząc w swojej głowie jej głos Sam znajdzie w sobie siłę. aby pogodzić się ze stratą i odnaleźć w nowej rzeczywistości?

31.9: https://woblink.com/ebook/skoczkowie-dariusz-jaron-183120u

Cena:


Przyciąganie talentów

Autor: Mark Miller

Jak poradzić sobie z niedoborem wykwalifikowanych pracowników? Jak sprawić. żeby nie odeszli najlepsi? Czy tradycyjne metody pozyskiwania najbardziej utalentowanych pracowników to już przeżytek? Co zrobić. żeby przyciągać talenty jak magnes?

O sukcesie organizacji w ostatecznym rozrachunku decydują ludzie – bardziej niż wizja. strategia. marketing. finanse. a nawet technologia. Dlatego właśnie wszystkie firmy chcą mieć u siebie jak najwięcej wybitnie utalentowanych pracowników. Ale czy wiadomo. czego oni oczekują od pracodawcy? Może się okazać. że wcale nie tego. o czym myślisz!

Ta książka nie tylko pokazuje. co trzeba zrobić. żeby przyciągnąć do firmy najwybitniejsze talenty. ale też może być zwierciadłem dla ciebie i twojej organizacji. Nie bądź też zaskoczony. je

:

Cena:wiedzmin ostatnie życzenie, magiczne drzewo czerwone krzesło pdf za darmo, dziewczyna mojego brata pdf, co mnie zmieniło na zawsze pdf, english repetytorium tematyczno leksykalne pdf, foucaulta powiesc umberta eco, książki pdf za darmo do pobrania, matematyka od zera dla inżyniera pdf, brian tracy nie tłumacz się działaj, adam rak, rafał otoka-frąckiewicz wiek, pessoa księga niepokoju, przekleństwa niewinnosci, oblicza geografii 1 maturalne karty pracy, krwawy snieg, nigdy nie mówię nigdy, zbigniew lew starowicz książki, policja szkoła, kolej podziemna. czarna krew ameryki, kosmetyka stosowana joanna dylewska grzelakowska pdf, angielski na obcasach, porąb i spal, odyssey one tom 5 chomikuj, solaris lem audiobook, jull…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin