Banda z Burej. Tajemnica fałszywego Mikołaja

Banda z Burej. Tajemnica fałszywego Mikołaja

Autor: Magdalena Witkiewicz

NOWI BOHATEROWIE!

NOWE TAJEMNICE!

TA SAMA BANDA Z BUREJ!

Gdy pierwsze płatki śniegu przykryją miasteczko. a zapach pierników rozniesie się po okolicy. banda z Burej będzie musiała rozwikłać nową zagadkę!

Zbliża się Boże Narodzenie. a rezolutna grupa dzieciaków znów ma ręce pełne roboty. Ktoś pozbywa się starych książek. dom babci Jasi grozi zawaleniem. a w okolicy pojawia się aż dziesięciu Świętych Mikołajów!

Banda z Burej szuka. dopytuje i przepytuje. by odkryć tajemnicę skrytą między stronami porzuconych encyklopedii i tomików wierszy. Gdzie skrywa się prawda? I czy źli ludzie mogą być tak naprawdę tymi dobrymi?

Banda z Burej. Tajemnica fałszywego Mikołaja to zabawna i pouczająca historia o tym. że jeśli ba

Wydawnictwo: Wydawnictwo Feniks

Cena: 9.9


Miesięcznik ZNAK nr 720 (5/2015)

Autor: autor zbiorowy

Jaki obraz człowieka wyłania się z refleksji nad zwierzętami? Czym jest status osoby nie-ludzkiej? Jakim językiem mówić w imieniu zwierząt? Czy ludzie są odpowiedzialni za ich szaleństwo?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 11.9


Biesy

Autor: Fiodor Dostojewski

‚Wielka powieść rosyjskiego mistrza w nowym przekładzie. W Rosji nastają niepewne czasy. Gdy ruch rewolucyjnych demokratów zyskuje na sile. ożywają rozmaite ideologie – groźne. zachłanne. niedorzeczne. Na frontach walk lewicowych idealistów i konserwatywnego establishmentu rodzi się terroryzm… Biesy to brutalnie szczera opowieść o politykach i myśli społecznej nie tylko dziewiętnastowiecznej Rosji – to uniwersalne ostrzeżenie przed złem zaklętym w marzeniach o powszechnym szczęściu dla wszystkich ludzi. Dostojewski pisze mądrze i ironicznie. Staje w obronie zwykłego człowieka. którego różni owładnięci przez diabła ideolodzy próbują przyciąć na miarę własnych pomysłów. A jednocześnie zapowiada totalitarne koszmary XX wieku. które straciły jednostkę z pola widzenia… Nowy przekład Adama Pomorskiego pozwala ponownie rozsmakować się w prozie wielkiego klasyka. Wielka powieść rosyjskiego mistrza w nowym przekładzie. W Rosji nastają niepewne czasy. Gdy ruch rewolucyjnych demokratów zyskuje na sile. ożywają rozmaite ideologie – groźne. zachłanne. niedorzeczne. Na frontach walk lewicowych idealistów i konserwatywnego establishmentu rodzi się terroryzm… ‚

Wydawnictwo: Znak

Cena: 49.99trzynascie, tomas halik książki, pilot ci tego nie powie pdf, zapomnij ze istnialem pdf, darmowe książki pdf romanse, harvey karp najszczęśliwsze niemowlę w okolicy pdf, klasyczna dychotomia, streszczenie szczegółowe bajki robotów, historia powszechna średniowiecza, badanie podmiotowe i przedmiotowe w pediatrii pdf, kraniec świata sapkowski pdf, oczyszczanie wątroby metodą moritza, natalia bukowska, książka dziewczyny z dubaju, dokumentacja medyczna pdf, syreny anna langner, ewa sosnowska, boyd morrison chemia organiczna pdf, geografia szczęścia…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin