Szczęki

Szczęki

Autor: Peter Benchley

Światowy bestseller. który dzięki ekranizacji w reżyserii Stevena Spielberga na stałe zagościł w kulturze popularnej.

Martin Brody. szef policji w nadmorskiej miejscowości Amity. będzie musiał zmierzyć się z największym kryzysem w swojej karierze. W przybrzeżnych wodach pojawił się rekin – nieobliczalny władca podwodnego świata. Coraz więcej ofiar kończy tragicznie w szczękach bestii. Brody staje przed nie lada dylematem: zamknąć plaże. doprowadzając tym do ruiny mieszkańców Amity. którzy utrzymują się wyłącznie z sezonu turystycznego. czy ugiąć się pod naciskiem burmistrza. który z tajemniczych pobudek upiera się przy próbach wyciszenia całej sprawy? Brody wraz z ichtiologiem Mattem Hooperem i awanturniczym łowcą rekinów Quintem wyrusza w morze. by zapolować na żarłacza białego. Lecz po pierwszej konfrontacji z bestią na pełnym morzu okazuje się. że rekin jest jeszcze większy i żarłoczniejszy. niż przypuszczali.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 32.9


Jak działa księżyc – PDF

Autor: Boland Yasmin

Czy masz pewność. że podejmujesz właściwe decyzje?

 Ta książka zapewni Ci dostęp od wszechstronnej wiedzy. dzięki której będziesz mógł z łatwością podejmować decyzje związane z pracą. finansami czy rodziną. Poznasz fazy Księżyca oraz rytuały. które zmienią Twoje życie i uczynią je łatwiejszym.

 Skorzystaj z porad znanego astrologa i złam sekretny kod

 Dzięki radom Autorki poznasz sposoby pracy z energiami Księżyca. które napełnią obficie mocą Twoje pragnienia i ułatwią realizowanie marzeń. Odkryjesz rolę aniołów i bogiń oraz wykorzystasz ich siłę podczas nowiu i pełni. Dzięki księżycowym zaklęciom pobudzisz swoje czakry i pozbędziesz się negatywnych emocji. Pogłębisz swój związek z naturą i na nowo odkryjesz siebie.

 Wsparcie Księżyc

:

Cena:


Wydawnictwo

Filia: Format

153965

https://woblink.com/product-publication/download/153965/epub: 1

Cena:


Lore. Niegodziwi śmiertelnicy

Autor: Aaron Mahnke

Mrożąca krew w żyłach. zabawnie ilustrowana książka o najgorszych ludziach. którzy chodzili po świecie

Niektóre potwory są tylko wytworami naszej wyobraźni. zaś inne są równie rzeczywiste jak ciało i krew: ludzie pozornie tacy sami jak my. żyjący wśród nas. często niezauważani. czasem nawet podziwiani. dopóki ich niegodziwe czyny i tajemnice nie wyjdą na jaw.

W tym bogato ilustrowanym dziele gospodarza bestsellerowego podcastu znajdziecie opowieści o takich niesławnych postaciach. których zbrodnie przypominają nam. że prawda bywa bardziej przerażająca od fikcji. Aaron Mahnke przedstawia nam Williama Brodie. szanowanego szkockiego meblarza. wykorzystującego swój fach do żerowania na obywatelach Edynburga i skrywającego swoją zbrodniczą naturę pod maską szacownego obywatela. którego Robert Louis Stevenson opisał w swojej słynnej powieści jako doktora Jekylla i pana Hyde’a. Poznamy również H.H. Holmesa. nieuchwytnego oszusta. lepiej znanego jako postrach wystawy światowej w Chicago w roku 1893. podczas której przyjmował niczego nie podejrzewających gości do swojego koszmarnego ‚hotelu’… w którym znikali na zawsze. W tej galerii zbrodniarzy nie mogło zabraknąć również Beli Kissa. węgierskiego blacharza z upodobaniem do okultyzmu i przechowywania kobiecych zwłok w beczkach z benzyną…

Wypełniona opowieściami o najbardziej odrażających zbrodniarzach w dziejach. ta książka was przerazi. zmrozi do szpiku kości i każe się zastanowić. czy prawdziwe potwory nie czają się bliżej niż przypuszczacie!

„Prawda często bywa bardziej przerażająca od fikcji. czego Aaron Mahnke dowodzi. zagłębiając się świat ludowych wierzeń i mrocznych aspektów historii. aby odnaleźć ziarno prawdy. z którego wyrastają nasze lęki.

„Entertainment Weekly”

„W przeciwieństwie do wielu horrorów epatujących przesadnym realizmem. Mahnke opiera się na rzeczywistym folklorze i mitach. niegdyś uważanych za prawdę”.

„The Atlantic”

„Prowadzona przez Mahnkego narracja. przypominająca niesamowite opowieści snute przy obozowych ogniskach. jest jedyną w swoim rodzaju lekcją historii”.

„Esquire”

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30mały princ, podstawy anatomii człowieka gołąb, jeden z nas, jerzy ciurlok, sąd najwyższy stanów zjednoczonych, leki z bożej apteki pdf, rachunek kosztów książka pdf, zyj wystarczajaco dobrze, świąteczny dyżur książka, irena jurgielewiczowa książki, j parandowski mitologia, nazywam się kurdystan, słownik łacińsko-polski online, biblioteka internetowa za darmo, najlepsze książki kryminalne, chylka kolejnosc, gra o tron s07e02 peb…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin