ISBN

ISBN

9788382191677: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/obcy-nieznane-stany-swiadomosci-krzysztof-wieckiewicz-206865u

Cena:


Banki. pieniądze. długi

Autor: Jacek Chołoniewski

System finansowy świata uległ w ciągu ostatnich trzydziestu lat radykalnej. jakościowej zmianie. Pojawił się nowy rodzaj pieniądza – cyfrowy pieniądz bankowy. który już nie jest. jak gotówka. kreowany przez państwowe banki centralne. ale tworzą go z niczego prywatne banki komercyjne. W tej książce przedstawiono konsekwencje tej zmiany. a są one bardzo duże. Niejednokrotnie wręcz szokujące. A przy tym zupełnie nieznane.

Publikacja ta jest przeznaczona dla szerokiego kręgu odbiorców. W szczególności będzie ciekawą lekturą dla osób zainteresowanych lub związanych zawodowo z finansami. bankowością. ekonomią. polityką i rynkami finansowymi. Dla spłacających kredyty. dla pracowników banków każdego szczebla. dziennikarzy. polityków. działaczy społecznych. przedsiębiorców. men

44.9: https://woblink.com/ebook/herbatka-z-hitlerem-tim-bouverie-205655u

Cena:


W ukryciu – Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland

Autor: Cartland Barbara

Hrabia Doral Kelvindale jest przystojny i bogaty. łatwo znajduje nowe miłości. Ostatnią jego fascynacją jest bogata. przebiegła wdowa Imogen Basset. Jest piękna. ale również bardzo chytra. pomimo tych wad wdowa bardzo imponuje hrabiemu i oddaje się tej znajomości. Imogen jednak realizuje swój przebiegły plan. jednym z jego elementów jest wymuszenie na hrabim ślubu. Wdowa jest na tyle zdeterminowana. że jest skłonna posunąć do każdej metody. aby tylko osiągnąć swój cel. Doral nie ma najmniejszej ochoty żenić się. dlatego postanawia uciec z posiadłości kochanki. Carita to młoda. piękna dziewczyna. która po śmierci matki mieszka ze swoim ojczymem. którego nie znosi. Jest dla niej stanowczy. surowy i agresywny. Oznajmia swojej pasierbicy. że znalazł jej kandydata na męża.

31: https://woblink.com/ebook/obronca-nocy-agnieszka-lingas-loniewska-190647u

Cena:


O naturze rzeczy

Autor: Lama Ole Nydahl

„Wraz z oświeceniem chwila postrzegania staje się tysiąckrotnie jaśniejsza i bardziej porywająca niż wszystko. co możemy sobie wyobrazić lub co możemy przeżyć. a doświadczenie radości i inspiracji już nigdy nas nie opuszcza.” (fragment)

O naturze rzeczy to książka o prawdziwej naturze otaczających nas zjawisk. a także naszych myśli i uczuć. Zgodnie z buddyjskim poglądem przyczyną cierpienia. którego wszyscy próbujemy uniknąć. nie jest zło. lecz niewiedza. Szczęście natomiast można osiągnąć. opierając swoje działania na mądrości i współczuciu. Lama Ole Nydahl dokładnie wyjaśnia. jak uwolnić się od nawykowych mentalnych wzorców oraz zachowań prowadzących do trudności i dzięki temu uzyskać zdolność do przynoszenia prawdziwego pożytku innym. Książka ta została dotychczas przetłumaczona na blisko trzydzieści języków. Ponadczasowe nauki Buddy o ostatecznej wolności umysłu są najwyraźniej aktualne bez względu na geograficzną szerokość.

Lama Ole Nydahl przed pięćdziesięcioma laty otrzymał pełny przekaz nauk buddyzmu Diamentowej Drogi od 16 Karmapy Rangdziung Rigpe Dordże – zwierzchnika szkoły Kagju. jednej z czterech głównych linii przekazu buddyzmu tybetańskiego. Od tamtej pory Lama Ole na prośbę swego nauczyciela nieprzerwanie rozpowszechnia nauki Buddy na całym świecie. Założył dotychczas około 700 świeckich ośrodków medytacji. działających obecnie pod duchowym przewodnictwem 17 Karmapy Taje Dordże.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 27.99


Potęga miłości

Autor: Francine Rivers

Według Angel. od mężczyzn nie można było oczekiwać niczego innego. jak tylko oszustwa i zdrady. Sprzedana w dzieciństwie do domu publicznego. teraz żyła podsycaną ciągle nienawiścią. Najgorętszą niechęć żywiła do mężczyzn. bo to oni wykorzystywali ją i porzucali. zostawiając w jej wnętrzu przerażające poczucie pustki.

Wtedy spotkała Michała Ozeasza.

Michał we wszystkim pragnął postępować zgodnie z Bożym sercem. dlatego posłuszny Jego wezwaniu. ożenił się z Angel i obdarzył ją bezwarunkową miłością. Powoli. dzień po dniu. udowadniał swoim życiem. że nie spełni gorzkich oczekiwań żony. W końcu serce Angel zaczęło topnieć. bez względu na to. jak bardzo pragnęła się temu przeciwstawić. Niestety. wraz z tą nieoczekiwaną przemianą serca. Angel zaczęła odczuwać mia

:

Cena: 24.99domniemanie niewinności niewinna pdf chomikuj, dziurki na nosie, prawo drogi, artysta mrożek streszczenie, jane austen duma i uprzedzenie pdf, woblink czytaj pl, zaburzenia oddychania, rachunkowość finansowa książka, jednorazowe odszkodowanie, pan lodowego ogrodu mobi, aczel statystyka w zarządzaniu pdf, jedna rzecz pdf, pwsz klaisz, wotum siembieda, uleczyć nieuleczalne, najprościej, juventus kolorowanka, ugrupowania integracyjne, viktor e. frankl, książki do czytania w internecie, dachołazy, uwolnijcie nas stad o duszach czysccowych z maria simma rozmawia nicky eltz, kat cantrell, ćwiczenia z logiki…