ISBN

ISBN

9788380699496: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/pamietnik-christophera-tajemnica-foxworth-hall-virginia-c-andrews-18756u

Cena:


ISBN

9788366599024: Wydawnictwo

Format

23: https://woblink.com/ebook/ruru-joanna-rudnianska-184571u

Cena:


Weterynarz z przypadku. Czego nie wiecie o swoich zwierzakach

Autor: Lek. wet. Philipp Schott

Philipp Schott od kilkunastu lat leczy pacjentów z ogonem (i bez). W trakcie praktyki spotkało go wiele niezwykłych przygód ze zwierzakami (i ich właścicielami). zdobył również imponujące doświadczenie w rozwiązywaniu ich problemów.

Dlaczego został weterynarzem? Jak naprawdę wygląda jego praca? Wejdź do lecznicy tylnymi drzwiami i poznaj historie. które doprowadzą cię do śmiechu i do łez. Przy okazji dowiedz się. jak najlepiej zadbać o swojego przyjaciela i jak przygotować się do wizyty u weterynarza.

PS Podczas powstawania tej książki nie ucierpiało żadne zwierzę (za to kilka osób zostało podrapanych!).

Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 31.99


Dobry ojciec

Autor: Diane Chamberlain

Ukochana córka. Rozpaczliwy wybór. Droga. z której nie ma odwrotu…

Nowość w klubie KOBIETY TO CZYTAJĄ!

Przed czterema laty dziewiętnastoletni Travis Brown dokonał wyboru: sam wychowa nowo narodzoną córkę. Kiedy większość jego przyjaciół imprezowała i chodziła na randki. Travis siedział w domu. zmieniał pieluszki i martwił się o pieniądze na życie. nigdy jednak nie żałował tej decyzji. Bella jest światłem jego życia. Kiedy jednak Travis traci pracę i dom. bezpieczeństwo – które z takim trudem stworzył dla Belli – zaczyna się chwiać.

A potem następuje cud. Praca w Raleigh może poprawić ich los. Musi. Ale gdy Travis przyjeżdża do miasta. przekonuje się. że nie chodzi o pracę. a udział w przestępstwie. które zapewni szybkie pieniądze bez żadnych konsekwencji. Czy aby na pewno?

Co sprawia. że stajemy się dobrymi rodzicami? Czy dobro dziecka może usprawiedliwić działania poza prawem? Jak daleko mogłabyś się posunąć. chcąc chronić swoje dziecko?

Diane Chamberlain jest wielokrotnie nagradzaną autorką dwudziestu dwóch powieści. Dotychczas nakładem Prószyński i S-ka ukazały się: „Prawo matki”. „Kłamstwa”. „Szansa na życie”. „Tajemnica Noelle”. „Sekretne życie CeeCee Wilkes”. „Zatoka o północy” i „W słusznej sprawie”. Pisarka mieszka w Karolinie Północnej.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


Ekobiografia Krakowa

Autor: Rafał Szmytka

Kraków. Miasto o bogatej i fascynującej historii. Znakomicie udokumentowanej i dogłębnie przebadanej. Zdawać by się mogło. że wiemy już o nim wszystko. Jednak czy mamy świadomość tego. jak wielki wpływ na historię miasta miało jego środowisko naturalne? Czy rozumiemy. że utrzymywanie tak ważnego ośrodka miejskiego w tym konkretnym miejscu było wyzwaniem nie tylko dziś. ale w każdej epoce?

Wybitni krakowscy badacze po raz pierwszy w Polsce opowiadają historię swojego miasta przez pryzmat jego środowiska. Pokazują wyjątkowy związek Krakowa ze światem przyrody. Zajmują się problemami miasta. które wytwarza i bezustanne gromadzi zanieczyszczenia.

Współczesne problemy ekologiczne Krakowa mają wielowiekowy rodowód. Jedynie spoglądając w przeszłość możemy zr

:

Cena:


Biesy

Autor: Fiodor Dostojewski

‚Wielka powieść rosyjskiego mistrza w nowym przekładzie. W Rosji nastają niepewne czasy. Gdy ruch rewolucyjnych demokratów zyskuje na sile. ożywają rozmaite ideologie – groźne. zachłanne. niedorzeczne. Na frontach walk lewicowych idealistów i konserwatywnego establishmentu rodzi się terroryzm… Biesy to brutalnie szczera opowieść o politykach i myśli społecznej nie tylko dziewiętnastowiecznej Rosji – to uniwersalne ostrzeżenie przed złem zaklętym w marzeniach o powszechnym szczęściu dla wszystkich ludzi. Dostojewski pisze mądrze i ironicznie. Staje w obronie zwykłego człowieka. którego różni owładnięci przez diabła ideolodzy próbują przyciąć na miarę własnych pomysłów. A jednocześnie zapowiada totalitarne koszmary XX wieku. które straciły jednostkę z pola widzenia… Nowy przekład Adama Pomorskiego pozwala ponownie rozsmakować się w prozie wielkiego klasyka. Wielka powieść rosyjskiego mistrza w nowym przekładzie. W Rosji nastają niepewne czasy. Gdy ruch rewolucyjnych demokratów zyskuje na sile. ożywają rozmaite ideologie – groźne. zachłanne. niedorzeczne. Na frontach walk lewicowych idealistów i konserwatywnego establishmentu rodzi się terroryzm… ‚

Wydawnictwo: Znak

Cena: 49.99simona kossak biografia, lucyna rotter, antyk wypracowanie, liber novus, kresy i bezkresy, zakazana historia ludzkości chomikuj, królestwo longobardów, kurs jasnowidzenia, mapy gta 5, błażej kmieciak, milosc leczy rany, wysoko wrażliwi książka, wodnikowe wzgórze książka, złączeni pokusą, sprawdziany z polskiego, rachunkowość podstawy, piński jan, rozwój zawodowy definicja, marcinów, anna barczak, płomienna korona audiobook, książki religijne pdf, pokochaj siebie dyer, motywy literackie pdf, zalękniony mózg, książki bestsellery 2020…