ISBN

ISBN

9788366517219: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/slad-przemyslaw-zarski-180310u

Cena:


Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka

Autor: Robert B. Cialdini

Znakomita książka z dziedziny psychologii społecznej. prezentująca techniki wywierania wpływu. skierowana jest do wszystkich zainteresowanych wpływaniem na innych ludzi oraz tych. którzy pragną obronić się przed niepożądanym oddziaływaniem bądź manipulacją. Książka skierowana jest do osób. które zawodowo zajmują się wpływaniem na innych: do dziennikarzy i psychologów. kierowników i negocjatorów. specjalistów od reklamy i marketingu. prawników i ekonomistów. nauczycieli i wychowawców. Służyć może wiedzą i pomocą zarówno tym. którzy chcą wpływać na innych. jak i tym. którzy pragną się obronić przed niepożądanym wpływem.

Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Cena:


Dziwniejsza historia

Autor: Remigiusz Ryziński

Kiedy płonęło getto. Hubert spoglądał na niebo w płomieniach z okna rodzinnego mieszkania na warszawskiej Ochocie. Michał w tym samym czasie ukrywał się przed Niemcami w kopcu kartofli. Jeden i drugi od początku wiedzieli. że inność potrafi być zagrożeniem. a homofobię i antysemityzm łączy więcej. niż mogłoby się wydawać. Wiedzieli też. że sami są „inni”. a wyjście z szafy oznaczałoby narażenie się na ostracyzm.

Bohaterów u Ryzińskiego jest więcej: Jurek z międzywojennej Podkowy Leśnej. który chłopaków pojechał szukać do Warszawy. Lulla – najstarsza polska drag queen. Iza – lesbijka. córka wiedeńskiej Żydówki. Łączy ich wykluczenie ze względu na orientację seksualną i silna potrzeba walki o swoje człowieczeństwo.

„Dziwniejsza historia” to poruszająca opowieść o obcości i samotności. To także podróż po warszawskich ulicach lat wojny i PRL-u. które pod pozorem szarego życia kryły zaskakująco tęczową wolność.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 16.45


To Ty jesteś Bobbym Fischerem

Autor: Christer Mjåset

Najnowsza bestsellerowa powieść Christera Mjåseta autora „Lekarza. który wiedział za dużo” i „Białych kruków

Po raz pierwszy od dwudziestu pięciu lat Håkon wraca do Lillehammer w związku z pogrzebem przyjaciela. Nie postawił jeszcze nogi na peronie. a już żałuje. że zdecydował się przyjechać.

Czterdziestoletni mężczyzna zmuszony jest spojrzeć w przeszłość. na coś. co dręczyło go przez całe życie. Zniknęła młoda dziewczyna. a w tym samym czasie inne sprawy przybrały fatalny obrót. Co właściwie zrobili. on i jego koledzy?

Pogrzeb Kristoffera. przyjaciela Håkona z dzieciństwa. jest okazją do spotkania się po latach czterech dawnych kolegów. Tak razem. jak i indywidualnie. muszą zmierzyć się z bolesnymi wydarzeniami. które

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9bezpłatne ebooki, czas ucieka, królowie przeklęci ebook, paulo coelho 11 minut, inwentaryzacja pdf, dzieje polski tom 1, determinanty rozwoju logistyki, joseph conrad lord jim, strach ucieleśniony, dieta w insulino pdf, mechanika ogólna, kobieta ciało, łobocki teoria wychowania w zarysie pdf, gardner inteligencje wielorakie, lolita ebook, trzecia magda stachula…