Wilczy totem

Wilczy totem

Autor: Jiang Rong

„Bat został sam. otoczony. Jego kary koń rozdął chrapy i z wytrzeszczonymi oczami zaczął wierzgać. kopać i gryźć. jakby coraz liczniejsze rany nie robiły już na nim wrażenia. Otaczało ich coraz więcej wrogów. z przodu i z tyłu. uzbrojonych w straszliwe kły. Bat wiedział. że nie uda mu się uciec i została mu tylko walka. Także porzucił swoją urgę i chwyciwszy się mocno łęku. drugą ręką odwiązał zawieszoną przy popręgu pałkę. owinął wokół nadgarstka jej rzemienną pętlę i krzepko ujął ją w dłoń. Zebrał się w sobie i w jednej chwili przeistoczył z pasterza w nieustraszonego. mongolskiego wojownika. Był gotów do ostatecznej. śmiertelnej walki. w której musiał posłużyć się przekazaną przez przodków sztuką i podstępem. Pałka miała długość kawaleryjskiej szabli i od dziesięcioleci

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 7.49


Studio Astropsychologii

Format: EPUB.MOBI

34.3

1:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/185571/epub

1: Autor

:

Cena:


The Mill on the Floss

Autor: George Eliot

If you had to choose between the love of a lifetime and your relationship with your family. who would you pick? In „The Mill on the Floss” by George Eliot. the author draws on her own experiences when writing the tale of the complicated relationship between a young woman Maggie and her brother Tom Tulliver during a time when women had limited choices. Maggie’s often tormented battle to do her duty and belong on the one hand. and to be herself. wild and natural on the other. propels her from one crisis to another. As the Tulliver fortunes decline and fall. the rift between Maggie and her family becomes almost irreconcilable. But Maggie’s biggest mistake of all is to fall in love with Stephen Guest who is engaged to another woman. This novel is a masterpiece of ambiguity in which moral choice is subjected to the hypocrisy of the Victorian age.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Gra o miłość

Autor: Marta Orzeszyna

Burzliwa miłość Polki i Francuza. Co wybierze Martyna: karierę piłkarską Leo czy niezależność. własne marzenia i ukochany Paryż. Ewolucja życiowych wartości i walka o siebie. Sława. pożądanie. zemsta i tęsknota za prawdziwym uczuciem. Jaki będzie finał tej gry?

W „Grze o miłość” pióra Marty Orzeszyny śledzimy historię pięknej. ale również trudnej i często bolesnej miłości między Martyną i Leo. On – Baskijczyk z krwi i charakteru. Ona – licealistka z Polski zwiedzająca Francję. On – młody utalentowany piłkarz. Ona – wyjątkowa i silna. oczekująca wiele od życia kobieta. W tle Bretania. Kraj Basków i Paryż oraz dwa światy: zawodowego futbolu i mody. Między nimi tysiące kilometrów. zawistni ludzie i codzienność. która potrafi zniszczyć nawet najsilniejszą miłość. Czy uda im się odnaleźć spokój i szczęście. czy też pozostaną na zawsze z krwawiącym sercem? Czy przeznaczenie. które ich połączyło. okaże się silniejsze niż przeciwności losu?

Wydawnictwo: Harde Wydawnictwo

Cena: 29.99


Młode

Autor: Tadeusz Oszubski

Powieść noir z kryminalną fabułą osadzoną w realiach współczesnej Bydgoszczy. Rozgrywająca się w ciągu 44 godzin intryga wiąże kilka postaci. w tym bydgoskiego restauratora. jego bratanicę i niepełnosprawnego nastolatka z zagadką zaginionych dzieci i sforą bezpańskich psów. Mroczna atmosfera. zaskakujący rozwój zdarzeń. w których udział biorą niektóre postaci z wcześniejszej powieści kryminalnej Tadeusza Oszubskiego zatytułowanej ‚Miłość’.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 20


APOKALIPSA 1939. POCZĄTEK

Autor: Wiśniewski Radosław

Radosław Wiśniewski (rocznik ’74) towarzyszy polskim żołnierzom września ’39 podczas bitew. odwrotów. chwil chwały i klęski. Jest wszędzie tam. gdzie coś się dzieje. Ze sztabów wraz z rozkazami wyrusza na pierwszą linię. a to. co dostrzega. zapisuje i w niniejszej książce dzieli się z nami wiedzą i wrażeniami.

Nie znajdziemy tu suchego. lakonicznego tonu historyka. Wiśniewski pisze o znanych nam bohaterach jak o braciach lub synach.Dostrzega ich wady. ale nie przestaje ich rozumieć i szanować. Choć zna fakty. nieustannie w nich wierzy. trzyma kciuki za udaną przeprawę. szczęśliwe lądowanie czy skuteczną szarżę.

To dziennik świadka historii. w którym z przeróżnych źródeł wyłania się obraz wojny – każdy z nas o niej słyszał. a dziś w niezwykły sposób może ją prze

37: https://woblink.com/ebook/seks-lepszy-niz-kiedykolwiek-aleksander-wielki-185769u

Cena:to nie jest do diabła love story, tragedia na przełęczy diatłowa film online, karolina daszyńska-żygadło, pocałunek śmierci znaczenie, książki socjologiczne, repetytorium ósmoklasisty angielski pdf, ród atrydów, katarzyna szymańska-zybertowicz wiek, cykl dary anioła, mroczne pożądanie, milosc na odleglosc, piaskowa góra, wrzesień żagwiący, damnation gra, obuchowicz pediatria…