Gietrzwałd

Gietrzwałd

Autor: Grzegorz Kasjaniuk

REPORTERSKIE ŚLEDZTWO

Gietrzwałd ze względu na niezwykłe wyciszenie jest nieporównywalny z Fatimą. Lourdes. la Salette. czy Guadalupe. To jedyne w Polsce i jedno z 12 na świecie. miejsce Objawień Najświętszej Maryi Panny – oficjalnie uznanych przez władzę kościelną.

Objawienia maryjne rozpoczęły się tu 27 czerwca i trwały do 16 września 1877 roku. Był to jedyny taki na świecie wywiad z Maryją. łączący doczesność z wiecznością. Matka Zbawiciela objawiła się wizjonerkom 160 razy. Jako dziennikarz zapragnąłem ruszyć śladem tamtych wydarzeń.

To miejsce uzdrowiło mnie. przywróciło na łono Kościoła. Uderzyło swoją mocą i emanacją duchowości. Miałem poważne kłopoty ze zdrowiem. Groziła mi operacja. Postanowiłem oddać się w Gietrzwałdzie pod opiekę Maryi i dokonał się cud – ingerencja chirurga nie była potrzebna. Na pamiątkę przechowuję skierowanie na stół operacyjny.

Rozpoczęła się moja niezwykła. duchowa przemiana. Sądziłem. że zaczynam odkrywać pieczołowicie skrywaną dzisiaj przed światem tajemnicę cudownych zdarzeń. Okazało się. że odkryłem na nowo siebie. a konkretnie – na nowo się narodziłem. Zawierzyłem Niepokalanie Poczętej. a przez nią i jej Synowi.

Reporterskie śledztwo w sprawie 160 objawień Maryi dla Polaków na trudne czasy dedykuję Niepokalanej.
…Święta Maryjo. Matko Boża Gietrzwałdzka – módl się za nami…

Grzegorz Kasjaniuk

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 24.99


Gej w wielkim mieście

Autor: Mikołaj Milcke

Młody gej z prowincji przybywa do stolicy. by rozpocząć studia dziennikarskie. Jest pełen obaw. ale i nadziei na spełnienie swoich najskrytszych marzeń. A marzy przede wszystkim o miłości. Wielkiej. romantycznej. prawdziwej. Bez żalu zostawia za sobą życie w małym miasteczku na wschodzie kraju i zaczyna szukać. Wchodzi w całkiem nowy. pełen pułapek świat. Naiwny. marzący o księciu z bajki nie słucha ani własnej intuicji. ani ostrzeżeń przyjaciółek. Chce kochać i być kochanym. Za wszelką cenę. Czy rachunek za miłość nie okaże się zbyt wysoki?

Ta powieść udowadnia. że każdy ma prawo kochać. niezależnie od tego. kogo kocha. Wyruszcie w przygodę ubraną w humor. przezabawne dialogi i po prostu żyjcie chwilą!

Agnieszka Nikczyńska. ksiazki-takie-jak

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 39.9


ISBN

9788375619638: Wydawnictwo

Format

49.9: https://woblink.com/ebook/deep-learning-gleboka-rewolucja-terrence-j-sejnowski-148261u

Cena:


Czas nielegałów

Autor: Piotr Wroński

Czym różni się kadrowy oficer wywiadu od agenta wpływu i który z nich stanowi większe wyzwanie dla bezpieczeństwa Polski?

Czym zajmuje się kontrwywiad? Czym jest Kontrwywiadowcza Charakterystyka Terenu? Jak działają rezydentury obcych wywiadów w Polsce? Kogo w „branży” nazywają „matrioszką”. a kto jest figurantem?

Skąd biorą się nielegałowie? Czym nielegał różni się od agenta? Jak w biografii nielegała odnaleźć dowody na jego agenturalne powiązania? Kim jest „wtórnik”? W jaki sposób fałszowana jest tożsamość nielegałów i jak tworzy się legendę biograficzną?

W całej historii realnego socjalizmu to w Polsce było najwięcej niepokojów społecznych. Rosjanie nigdy nie interweniowali zbrojnie. Wszystko „załatwiali” naszymi rękami. a właściwie rękami ludzi. których wybrali lub stworzyli.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99tylko raz w roku pdf, skandal nowakowska, genetyka medyczna pdf, boskie zwierzeta, wpływ społeczny, paulina jastrzębska, sprawdziany z przyrody klasa 6, rozmówki angielskie pdf, unde, infrastruktura transportu drogowego pdf, przygody odyseusza komiks, bluźnierca, a co ciebie obchodzi, co myślą inni?, jazda rzymska, cukierku ty łobuzie cała książka pdf, mudry pdf, robert cialdini książki, agnieszka miklis, bochenek tom 2 pdf, darmowe pdf do pobrania…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin