ISBN

ISBN

9788362122523: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/kazdy-inny-o-naturze-ludzi-i-niepowtarzalnosci-czlowieka-judith-rich-harris-agnieszka-nowak-8360u

Cena:


Naznaczeni śmiercią

Autor: Veronica Roth

Na jednej z planet w odległej galaktyce żyją dwa nienawidzące się wzajemnie i walczące o władzę ludy. Losy Cyry i Akosa splatają się brutalnie. Początkowa wrogość przeradza się we wzajemne ukojenie. Kiełkujące uczucie wymaga zaprzeczenia dawnym relacjom. obsesjom. wyobrażeniom. Naznaczeni śmiercią. naznaczeni stratą. Wyzwoleni przez miłość.

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 38


Pan Tadeusz

Autor: Adam Mickiewicz

Pan Tadeusz. czyli Ostatni zajazd na Litwie – poemat Adama Mickiewicza wydany w dwóch tomach w 1834 w Paryżu. Epopeja narodowa z elementami gawędy szlacheckiej składająca się z dwunastu ksiąg pisanych wierszem. trzynastozgłoskowym aleksandrynem polskim. Lektura. którą każdy powinien mieć w swoim czytniku!

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5


ISBN

9788381176569: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/siedlisko-goracych-serc-roma-j-fiszer-180239u

Cena:


Kapłanka w bieli

Autor: Piotr W. Cholewa

Kiedy Auraya została wybrana na kapłankę. nie wierzyła. że po zaledwie dziesięciu latach stanie się jedną z Białych. najpotężniejszych sług bogów. Niestety. miała niewiele czasu. by przyzwyczaić się do niezwykłej mocy. jaką bogowie jej ofiarowali. Krainę nękają nieznani czarownicy z południa odziani w czarne szaty. a do Białych docierają pogłoski o gromadzącej się armii. Auraya i pozostali Wybrani pracują niestrudzenie. by przypieczętować przymierza i zjednoczyć pod swoim sztandarem cały północny kontynent. Czas jednak ucieka. Wojna przybywa do krain Białych i jeśli Auraya nie nauczy się wykorzystywać swoich nowych umiejętności. nawet łaska bogów może nie wystarczyć. by uratować sprzymierzone krainy.

Wydawnictwo: Galeria Książki

Cena: 48czwarty schowek, krzysztof strojek, metodologia badań definicja, husaria książka, leon wachholz, oto jest kasia tekst pdf, strzałkowska wiersze, to king pdf, mikołajek rene goscinny pdf, przygody sherlocka holmesa odcinek 1, jerzy kiwerski, inteligencja emocjonalna pdf, egzamin gimnazjalny geografia powtórzenie, zakład o miłość, heroes v poradnik…