ISBN

ISBN

9788365707178: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/przedawnienie-agata-wrobel-jiri-brezina-124532u

Cena:


Strefa dobrego zasięgu

Autor: ks. Adam Boniecki

Jaka przyszłość czeka Kościół w Polsce? Czy da się dziś być prawdziwym katolikiem? Dlaczego dla ks. Adama ważne są drzewa? Jaki jest ksiądz za kierownicą? Jak żyć pełnią życia po 85. urodzinach?

Ta książka to wybór zawsze aktualnych tekstów publikowanych na łamach „Tygodnika Powszechnego” w latach 2018–2019. Ks. Boniecki podejmuje w nich tematy szczególnie ważne właśnie teraz: Kościół i wiara po skandalach i napięciach ostatnich miesięcy. kondycja praworządności w Polsce. nieuchronne zmiany klimatu. Pisze również o przygodach. podróżach i małych radościach codzienności.

Słowa pełne mądrości. zrozumienia i spokoju są właśnie tym. czego nam teraz potrzeba.

Nie obrażaj się. Nigdy się nie obrażaj (chyba że taktycznie).

ks. Adam B

26.9: https://woblink.com/ebook/polaczeni-uwolnij-mnie-laurelin-paige-23934u

Cena:


Niemcewicz od przodu i od tyłu

Autor: Karol Zbyszewski

Karol Zbyszewski (1904-1990) – prozaik. publicysta i satyryk. Ukończył historię na Uniwersytecie Warszawskim. Publikował m.in. w wileńskim „Słowie”. „Prosto z mostu”. „Czasie”. Walczył w Polskich Siłach Zbrojnych na Zachodzie. Po wojnie pozostał w Anglii. przez czterdzieści lat pracował w londyńskim „Dzienniku Polskim”.

Zasłynął kontrowersyjną książką Niemcewicz od przodu i tyłu. która była jego niedoszłą pracą doktorską. nieprzyjętą przez Uniwersytet Warszawski (wyd. 1939). Jest ona dobrze udokumentowaną dziennikarską satyrą. pamfletem na XVIII-wieczną Polskę w przededniu jej upadku.

Autor nie oszczędza nikogo ze znanych osobistości epoki: wyśmiewa z równą werwą polityków ze zwalczających się obozów.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Stanisław August

Autor: Stanisław Cat-Mackiewicz

…my. Polacy. nie znosimy właściwych ludzi na właściwych miejscach. My nie lubimy naczelników. szefów. wodzów inteligentnych. Nawet na prezesów naszych stowarzyszeń. stronnictw. organizacji z radością wybieramy ludzi niebojowych. to znaczy pozbawionych indywidualności. Kult poczciwego durnia jest jedynym powszechnie uznanym kultem w Polsce.

Wydawnictwo: Universitas

Cena: 12


ISBN

9788380752955: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/szoste-okno-rachel-abbott-29844u

Cena:


Połączeni. Uwolnij mnie

Autor: Laurelin Paige

NAJBARDZIEJ ELEKTRYZUJĄCY DUET WSZECH CZASÓW!

JEJ HISTORIA ROZPOCZĘŁA SIĘ DUŻO WCZEŚNIEJ. NIŻ ZACZĘŁA PRACOWAĆ W SŁYNNYM KLUBIE THE SKY LAUNCH…

Gwen Anders nigdy nie miała lekkiego życia. Trudne dzieciństwo sprawiło. że dziewczyna zamknęła się w sobie. budując wokół swojej osoby wysoki i gruby mur. za którym chowała się przed światem. Prowadzi pozornie satysfakcjonujące życie – jest managerką prosperującego nowojorskiego klubu nocnego. jednak nie ma nikogo na stałe. ponieważ nie wierzy w to. że miłość istnieje…

Wszystko się zmienia. gdy Gwen poznaje JC – nieziemsko bogatego. szarmanckiego łamacza kobiecych serc. Kiedy dziewczyna przez tragedię rodzinną przeżyje załamanie nerwowe. to właśnie JC nauczy swoją kochankę nieznanych jej wcześnie

34: https://woblink.com/ebook/morderstwo-w-sadzie-ann-h-gabhart-magdalena-peterson-145706u

Cena:


ISBN

9788379760985: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/poselki-osiem-pierwszych-kobiet-wiechnik-olga-146833u

Cena:antoni kępiński melancholia, opracowanie antygona, batman rozbite miasto, trudne emocje u dzieci, rebecca solnit mężczyźni objaśniają mi świat, bronwyn scott, skorpion z wydziału terroru, tylko dla ciebie pdf, złączeni zemstą pdf doci, ebook gratis, mendel gdański konopnicka, jull, richard h thaler, steve liebich, mózgobrednie, ebooki księgarnia, drań katarzyna michalak, eufemistyczny, paweł kuśmierczyk, nie mój dług doci, jenny han zawsze i na zawsze…