Okna na błysk

Okna na błysk

Autor: Stanisław Biernat

9.14 sek. – tyle czasu zajęło Terry’emu „Turbo” Burrowsowi z Wielkiej Brytanii umycie trzech szyb o standardowym wymiarze. Osiągnięty wynik został zapisany w Księdze światowych rekordów Guinnessa. Ty też tak możesz! Poznaj nowoczesne i efektywne metody stosowane przez ekspertów i zapomnij o smugach oraz zaciekach.

Ten kompleksowy poradnik skierowany jest zarówno do osób. które chcą szybciej i dokładniej myć okna w swoim domu. jak i tych. które chciałyby świadczyć profesjonalne usługi z zakresu mycia okien. Dowiedz się. jakie błędy najczęściej popełniają amatorzy. Skorzystaj z prostych wskazówek. a mycie okien w końcu przestanie być uciążliwym obowiązkiem.

Od techniki zależy. ile czasu spędzimy na czyszczeniu powierzchni szklanych z zacieków i smug – cz

1:

Cena:


Wyłącz geny nowotworowe – PDF

Autor: Strunz Ulrich

Co drugi mężczyzna i niemal połowa kobiet musi się liczyć z tym. że zachoruje na raka. Nikt nie musi jednak czekać na diagnozę jak na wyrok. Najbardziej rewolucyjnym odkryciem medycznym w ostatnich latach jest to. że geny powodujące raka mogą być przez nas kontrolowane. Zastosowanie programu opisanego w tej książce może zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka o około 35%. Do tego celu wykorzystasz produkty spożywcze. które wykazują aktywność przeciwnowotworową. Wystarczy. że do tradycyjnych potraw dodasz czosnek. kapustę. kurkumę czy pomidory. Poznasz zasady diety antyrakowej doktora Johannesa Coya. Autor do swojego programu włącza aktywność fizyczną. a także pozytywne myślenie i relaks jako nieodłączny element zdrowego życia. Już dziś zabezpiecz się przed rakiem.

34.3: https://woblink.com/ebook/lecznicza-moc-pszczol-pdf-hainbuch-friedrich-160486u

Cena:


Nana

Autor: Émile Zola

Nana est au centre du récit et a grandi dans un environnement dysfonctionnel. avec des parents cruels. La fille essaie de se rendre dans la belle vie du méchant chéri. Elle réalise une sorte de succes. mais pas au détriment du talent. mais au détriment de son charme féminin et de ses formes spectaculaires. Dans le roman. le destin d’une fille montre la vie d’une société parisienne de la fin du XIXe siecle.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Robur le Conquérant

Autor: Jules Verne

Les événements commencent par des phénomènes étranges. lorsque de nombreux habitants. tant de l’Ancien que du Nouveau Monde. entendent des mélodies nocturnes. qui sont entendues directement du ciel. Il était une fois des drapeaux étranges dans de nombreux endroits sur la Terre. difficiles à atteindre. Personne ne peut comprendre à qui appartiennent ces drapeaux et comment ils y ont été livrés.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Dziewczyna zwana Jane Doe

Autor: Helen Stone Victoria

Podwójne życie.

I tylko jeden cel.

Zemsta.

Życia Jane wydaje się równie zwyczajne. jak jej nowa praca w firmie ubezpieczeniowej. Codziennie rano przychodzi w ślicznych. kwiecistych sukienkach. sumiennie wykonuje codzienne obowiązki na nisko płatnym stanowisku i stara się być uprzejma wobec wszystkich.

Młoda kobieta wkrótce staje się idealnym celem dla Stevena Hepswortha. jej nowego kolegi z firmy. który uwielbia właśnie takie kobiety jak ona: ładne. uległe i zakompleksione…

Sęk w tym. że nikt nie ma pojęcia. kim naprawdę jest dziewczyna zwana Jane Doe. ani czego pragnie.

A już najmniej wie sam Steven.

***

„Wspaniale skonstruowany thriller”. Kirkus Reviews

„Autorka umiejętnie prowadzi czytelników do oszałamiającego fi

29.9: https://woblink.com/ebook/piesn-syreny-alexandra-christo-160692u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/160272/epub

1:

:

Cena:


Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

160487

https://woblink.com/product-publication/download/160487/pdf: 1

Cena:


A teraz… Stwórz wielką firmę!

Autor: Mark Thompson

Nie pozwól. by zraziła cię wymagająca gospodarka ani ostra konkurencja. Nowatorskie i osiągające duże zyski firmy bujnie kwitną nawet w skrajnie trudnych warunkach. Twoje przedsiębiorstwo może być jedną z nich dzięki książce A teraz… stwórz wielką firmę!. Znajdziesz w niej podstawową wiedzę o tym. jak osiągnąć sukces. pochodzącą od dwóch biznesowych guru i uznanych publicystów – Marka Thompsona i Briana Tracy. Autorzy zapoznają czytelnika z prostymi i skutecznymi strategiami służącymi rozwojowi przedsiębiorstwa.

Książka pełna jest przemyśleń zaczerpniętych z bezpośrednich – twarzą w twarz – wywiadów ze światowymi liderami biznesu (wśród rozmówców znaleźli się: Tony Hsieh z Zappos. Richard Branson z Virgin Brands. Ingvar Kamprad z IKEI.

34.9: https://woblink.com/ebook/smierc-ostatni-etap-rozwoju-elisabeth-kubler-ross-159969u

Cena:


Księgi Południa

Autor: Glen Cook

Kiedy umiera nadzieja. pozostaje przetrwanie. I wciąż jest jeszcze Czarna Kompania.

Po wyniszczającej bitwie pod Wieżą Uroku. Konował. chcąc odnaleźć zaginione Kroniki. prowadzi resztki towarzyszy na południe. Tu jednak natrafiają na nowego wroga – Władców Cienia – przerażające istoty. nurzające się w mroku i rozpaczy. W starciu z nimi Kompania ponosi straszliwą klęskę. Pani. jedna z nielicznych ocalałych. zdecydowana pomścić braci i pokonać Władców. zbiera nową armię.

Tymczasem ci spośród Kompanii. którzy poszli inną drogą – Milczek. Kruk. Puplika – muszą ponownie stawić czoło duchowi Dominatora. którego ktoś próbuje wciąż oswobodzić.

Zebrane w jednym tomie kolejne trzy części serii. która zrewolucjonizowała fantasy. Nowa edycja cyklu o Czarnej Kompanii składać się będzie z czterech tomów: Kroniki Czarnej Kompanii. Księgi Południa. Powrót Czarnej Kompanii. Zagłada Czarnej Kompanii.

Glen Cook (ur. 1944) – autor wielu powieści science fiction i fantasy. Dorastał w Kaliforni. studiował na uniwersytecie w Missouri. Marzył. by zostać pilotem Phantoma F-4. ale ostatecznie trafił do oddziałów specjalnych US Marine Corps (3rd Marine Recon Battalion). Wojskową karierę podjął syn Glena. natomiast autor przez kilkadziesiąt lat pracował w różnych fabrykach koncernu General Motors.

Jego pasją jest czytanie i kolekcjonowanie książek historycznych oraz zbieranie znaczków.

Doświadczenia ze służby w armii przenosi na karty swoich książek. O tym. że robi to przekonująco. świadczy fakt. iż opowieść o najemnikach z Czarnej Kompanii była jedną z najpopularniejszych lektur wśród amerykańskich żołnierzy podczas Wojny w Zatoce.

Najbardziej znane tytuły Cooka to cykle Czarna Kompania. Imperium Grozy i Delegatury nocy (wszystkie wydane przez REBIS) oraz seria o inspektorze Garretcie.

Czarną Kompanią Glen Cook w pojedynkę dokonał rewolucji na polu fantasy – z czego mnóstwo czytelników wciąż nie zdaje sobie sprawy. Sprowadził opowieść do poziomu zwykłego człowieka. porzucając zużyte schematy królów. książąt i złych czarnoksiężników.

Było to niczym lektura powieści o wojnie w Wietnamie czytanych na haju”.

Steven Erickson

„Po lekturze Czarnej Kompanii oczywiste jest. skąd Steven Erickson. wiodący pisarz realistycznego nurtu fantasy. czerpał inspiracje. (…) Erickson rozwinął te koncepty tak. by pasowały do megaepickiej skali jego fabuły. ale na wielu poziomach prostsze pomysły Cooka sprawdzają się o wiele lepiej. Najlepszą oceną wizjonerskiego pomysłu Cooka jest fakt. że wciąż świetnie się trzyma ćwierć wieku po pierwszym wydaniu i idealnie wpasowuje się we współczesny trend realistycznej fantasy”.

Scott Andrews.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 44.9struktura iki, życzenia urodzinowe dla adriana, metro 2034 mobi, elon musk biografia pdf, remigiusz mróz kasacja pdf, john bolton książka, nowak s. metodologia badań społecznych, philip roth kompleks portnoya, joanna gawrońska, fenomen zespół, jaster stanisław, jan krzek, matura ustna polski pdf, kosmetologia pdf, sapieha amerykańska księżna…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin