Samochód w firmie

Samochód w firmie

Autor: praca zbiorowa

Przedsiębiorcy w prowadzonej działalności gospodarczej wykorzystują różne środki transportu. które są dla nich niezbędnym narzędziem pracy. Wydatki związane z ich nabyciem i eksploatacją bywają znaczne i po spełnieniu określonych warunków mogą być zaliczane do kosztów uzyskania przychodów. Niezwykle istotne. a także sprawiające przedsiębiorcom wiele trudności są kwestie związane z odliczaniem VAT od pojazdów samochodowych.

Publikacja w szczegółowy i usystematyzowany sposób omawia zagadnienia związane z prawidłowym rozliczaniem wydatków samochodowych. z uwzględnieniem zmian obowiązujących od 2019 r. Z opracowania Czytelnik dowie się m.in.:

• Jakie są zasady odliczania VAT od pojazdów samochodowych

• Które wydatki na samochód można zaliczyć do

34.3: https://woblink.com/ebook/samodzielna-i-bezpieczna-terapia-jodem-sircus-mark-146468u

Cena:


Wydawnictwo

Znak: Format

146773

https://woblink.com/product-publication/download/146773/epub: 1

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 145234

https://woblink.com/ebook/rozstrzygniecie-callie-i-kaydena-jessica-sorensen-ewa-helinska-145234u

:

Cena:


ISBN

9788366338005: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/starzy-przyjaciele-silvia-soler-146781u

Cena:


Droga do bliskości. Prawda. szacunek i trwała miłość w związku

Autor: Pia Mellody

Budowanie szczęśliwych zdrowych relacji to trudny proces wymagający zrozumienia siebie i drugiego człowieka. Najwięcej trudności sprawia nam znalezienie podłoża problemu którego korzenie często tkwią w traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa. Droga do bliskości jest wnikliwą analizą przyczyn nieudanych związków. Autorka przedstawia tu praktyczne wskazówki niezbędne w procesie samouzdrawiania. Korzystając z najnowszych metod terapeutycznych przykładów zaczerpniętych z życia oraz własnych doświadczeń – radzi jak się porozumiewać z partnerem w sposób wolny od strachu i stworzyć oraz podtrzymać zdrową relację bliskości. Przedstawiony tu sprawdzony system wytyczania granic słuchania i mówienia pomoże czytelnikowi m.in. podnieść samoocenę odzyskać równowagę emocjonalną poznać swoje mocne i słabe strony a przede wszystkim nauczyć się rozumieć partnera.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 24.99


ISBN

9788380884632: Wydawnictwo

Format

19.95: https://woblink.com/ebook/przestrzenna-organizacja-systemow-urbanistycznych-mykola-habrel-147559u

Cena:


Kto mieszka za ścianą?

Autor: Hunter Cara

Nikt nie wie. kim są i skąd się tam wzięły. Kobieta nic nie mówi i nie ma żadnego raportu o zaginięciu. który pasowałby do ich profilu. Starszy człowiek. który jest właścicielem również twierdzi. że nigdy ich wcześniej nie widział. Mieszkańcy spokojnej dzielnicy Oksfordu są zszokowani tym. że coś takiego mogło się wydarzyć tuż pod ich nosem. Do śledztwa przystępuje detektyw Adam Fawley. Z czasem okazuje się. że każdy skrywa jakąś tajemnicę i nie ma niewinnych. 

Czy zastanawiałeś się kto mieszka za twoją ścianą? Czy wiesz. co ukrywa?

Cara Hunter idealnie połączyła thriller psychologiczny z klasycznym policyjnym śledztwem. a gęsto utkane zwroty akcji nie pozwalają na chwilę odpoczynku.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 29.9marta soniewicka, rebecca solnit mężczyźni objaśniają mi świat, 39 wskazówek, ebooki do pobrania, fred vargas, fizyka liceum pdf, rozmaitości sokołowskie, iwona skrzypczak, wojna i pokój lew tołstoj, carry posnania, metoda płatności dotpay, ekspedycja. bogowie z kosmosu, grzegorz kalinowski śmierć frajerom, darmowe ebook, sprawdzian klasa 4, inbuk libra, drapieżny ród piastów, julie anne, siły powietrzne federacji rosyjskiej, festiwale wyklęte, kidyba prawo handlowe pdf…