Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą

Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą

Autor: Agnieszka Krawczyk

W kamieniczce na krakowskich Dębnikach mieszkają różni lokatorzy: zadzierający nosa posiadacz sieci restauracji. emerytowana artystka. młoda matka z dwójką uroczych dzieci. para nadętych pracowników korporacji i wreszcie rodzina. w której wszystkie kobiety noszą imiona zaczerpnięte z dramatów Szekspira.

Stary dom kryje niejeden sekret. Jego tajemniczy właściciel proponuje mieszkańcom udział w pewnym zaskakującym wyzwaniu. Czy zagadkowe zadanie okaże się dla sąsiadów uśmiechem losu. czy trudnym do pokonania problemem? 

Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą to piękna i ciepła opowieść o domu. który daje poczucie bezpieczeństwa i sprawia. że nie czujemy się samotni. 

To również historia przyjaźni na dobre i złe oraz miłości przychodzącej

27.9: https://woblink.com/ebook/morderstwo-w-pensjonacie-pola-andrus-20683u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/125233/epub

1:

:

Cena:na czym słuchać audiobooków, nie tylko mózg, irving finkel, książka byłam żoną szejka, 21 lekcji na xxi wiek ebook, dzika fermentacja, ameryka.pl ksiazka, scenariusz przedstawienia profilaktycznego dla gimnazjum, gdula nowy autorytaryzm, quiz religijny dla młodzieży, anna pietruszka, bogna tyrmanda, dostojewski biesy, pocisk z brzechwa, aleksandra spyra, audiobook stephen king, nęcka orzechowski szymura psychologia poznawcza pdf, jezus z nazaretu benedykt xvi pdf…