https://woblink.com/product-publication/download/20571/epub

https://woblink.com/product-publication/download/20571/epub

1:

:

Cena:


Mroczna tajemnica Bieszczad

Autor: Paweł Ślusarczyk

Bieszczadzkie miasteczko w cieniu okrutnego morderstwa

W Bieszczady powraca zakapior Ryszard Gort. oskarżony piętnaście lat temu o zabójstwo. nigdy nieskazany. jednak przeklęty przez lokalną społeczność. Po jego przyjeździe w podobnych okolicznościach. co wcześniej. ginie młoda dziewczyna. Grupa studentów medycyny podczas pierwszej praktyki staje oko w oko z ową denatką. Jeden z nich. Wojtek. poznaje w pubie policjantkę Magdę. która prowadzi śledztwo w tej sprawie. Po pełnym wrażeń wieczorze rozpoczynają nieformalną współpracę. Czy przyszłemu lekarzowi i młodej funkcjonariuszce uda się rozwiązać mroczną zagadkę?

Mroczna tajemnica Bieszczad to kryminał. którego akcja rozgrywa się nad Soliną. Wątki detektywistyczne przeplatane są prozą poetycką.

39.9: https://woblink.com/ebook/zero-to-one-peter-thiel-blake-masters-18160u

Cena: Blake Masters


ISBN

9788375067941: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/zbrodnia-w-blekicie-katarzyna-kwiatkowska-223u

Cena:


ISBN

9788378182962: Wydawnictwo

Format

38.9: https://woblink.com/ebook/deus-irae-philip-k-dick-robert-zelazny-pawel-kruk-radoslaw-kot-wojciech-siudmak-grzegorz-dziamski-11919u

Cena: Robert Zelazny


Belfast

Autor: Aleksandra Łojek

Belfast przyciąga turystów. Jednak mało kto wie. że w tym mieście przeszłość „dzieje się teraz”. Słowo „kłopoty” ma tu zupełnie inne znaczenie. a to. jak wymawiasz „h” ze stuprocentową dokładnością określa twoje wyznanie. Belfast to miasto paradoksów. Ludzi. których jedyną winą było to. że urodzili się w złym miejscu o złym czasie. Którzy przeżyli zamachy bombowe. widzieli. jak giną ich bliscy. a być może sami zabijali. Wreszcie mają pokój – ale płacą za niego wysoką cenę. bo muszą patrzeć na katów i morderców. którzy żyją tuż obok. Na szczęście nie cały czas. bo miasto jest podzielone dziewięćdziesięcioma dziewięcioma ścianami pokoju. dzięki którym wszyscy mają trochę wytchnienia. ale też wciąż odczuwają strach.

‚Witajcie w Belfaście. Życie tu wymaga dodatkowych kompetencji. Trzeba koniecznie znać republikańską i protestancką topografię. drażliwe tematy oraz godziny otwarcia bram w murach pokoju. które dzielą miasto. by nie wybuchło. Nie znajdziecie lepszego przewodnika niż Aleksandra Łojek. Mieszka tu. ma przyjaciół po obu stronach muru. patrzy na miasto z czułością i przenikliwie. Świetna książka.’ Ewa Winnicka

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


Wiosna pełna tajemnic

Autor: Lisa Kleypas

Czwarta część z bestsellerowego cyklu Wallflowers.

Po trzech sezonach nieudanych poszukiwań męża ojciec oświadcza Daisy Bowman. że jej czas dobiega końca. Daisy musi bezzwłocznie znaleźć odpowiedniego kandydata. w przeciwnym razie bowiem zostanie oddana mężczyźnie wybranemu przez rodziciela – bezwzględnemu i powściągliwemu Matthew Swiftowi.

Daisy jest przerażona. Nie zamierza jednak przyznać się do porażki i postanawia wyjść za kogokolwiek… byle tylko nie Matthew. Na przeszkodzie staje jej nieoczekiwany urok Matthew… i zmysłowy ogień. który wybucha pomiędzy nimi bez ostrzeżenia. Wkrótce Daisy odkrywa. że człowiek. którego zawsze nienawidziła. może okazać się mężczyzną z jej snów.

Niestety. gdy ulega uczuciom. na jaw wychodzi skandaliczna tajemnica… które może zniszczyć zarówno Matthew. jak i miłość bardziej namiętną i nieodpartą niż w najśmielszych fantazjach Daisy.

Wielbicielki twórczości Lisy Kleypas z pewnością docenią wartką akcję tej powieści oraz błyskotliwe opisy uczuciowych rozterek i problemów bohaterów. 

„Publishers Weekly”

Lisa Kleypas (ur. 1964) – bestsellerowa amerykańska pisarka. laureatka nagrody RITA. autorka licznych współczesnych i historycznych romansów. które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Autorka mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29remigiusz mróz enklawa, sekielski susza tom 3, projektowanie instalacji elektrycznych pdf, amerykanskie pieszczochy, inwigilacja mróz chomikuj mobi, carnegie jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi, zagroda zębów, czubaszek książka, hohol, kolejne 365 dni opis, schiller fryderyk, obłęd 44 pdf, jak uszczęśliwić psa, jakbyś kamień jadła pdf, depozytorium, nie boska komedia audiobook, lot 202, libra book, metro 2033 ksiazka, małecki dygot, boży coaching…