OK. amen

OK. amen

Autor: Nina Solomin

Kiedy dziennikarka Nina Solomin mieszkała w Williamsburgu. zaledwie kilka przecznic od centrum Nowego Jorku. często miała wrażenie. że czas zatrzymał się tam lata temu… Mężczyźni z pejsami. w białych koszulach i czarnych płaszczach. w święta dodatkowo w sztrajmłach. Skromny strój kobiet osłaniający całe ciało niczym się nie wyróżniał – jedynie peruka lub chusta była znakiem rozpoznawczym mężatki. Solomin nie wiedziała jeszcze. że życie członków tej społeczności regulują skrupulatnie spisane nakazy i zakazy dotyczące każdego obszaru ich aktywności.

Żyła po sąsiedzku z ultraortodoksyjnymi Żydami. ale oddzielał ich od siebie niewidzialny mur. Jej fascynacja tą hermetyczną społecznością z dnia na dzień rosła. Niestety. reporterka nie mogła nawiązać z chasydami kontaktu. Aż któregoś dni

Wydawnictwo: a5

Cena: 24.99


Wernisaż

Autor: Oskar Salwa

Wysublimowana. a zarazem swojska niezwykłość świata warszawskich artystów. Eleganckie galerie sztuki i klimatyczne. stare zaułki. Zbuntowani artyści i niedzielni malarze. Hipsterzy i biznesmeni. Mamy okazję zakręcić kołowrotkiem zdarzeń i znaleźć się na chwilę w samym centrum artystycznej Warszawy. towarzysząc Marcie w jej miłosnych rozterkach i poszukiwaniu siebie. Kto by sobie odmówił takiej przyjemności?

 

To miał być kolejny wernisaż w Arte Nuevo. Marta nie mogła nawet przypuszczać. że wywróci jej świat do góry nogami. Trudno jednak o spokój. gdy młoda historyczka sztuki kocha wielką sztukę i nieodpowiednich facetów. Lekcja plastyki zamienia się w lekcję uczuć. Czy Marta będzie umiała z niej skorzystać?

Wydawnictwo: Lira Publishing

Cena: 24.99


W samym środku zimy

Autor: Isabel Allende

Nowa powieść supergwiazdy literatury iberoamerykańskiej.

Niezwykła historia miłości dwojga ludzi. którzy myśleli. że w ich życiu zapanowała już zima.

W samym środku brooklyńskiej śnieżycy sześćdziesięcioletni Richard Bowmaster. profesor uniwersytecki. wjeżdża w bagażnik samochodu Evelyn Ortegi. młodej nielegalnej imigrantki z Gwatemali. To. co z początku wydawało się zaledwie drobnym wypadkiem. staje się czymś o wiele poważniejszym i niespodziewanym. z chwilą gdy Evelyn staje w progu domu profesora w poszukiwaniu pomocy. Zakłopotany całą sytuacją. w ząb nie rozumiejąc. co po hiszpańsku mówi dziewczyna. prosi o pomoc swoją lokatorkę. Lucię Maraz. sześćdziesięciodwuletnią Chilijkę. która przyjechała na jakiś czas do Stanów Zjednoczonych z serią gościnnych wykładów n

20.9: https://woblink.com/ebook/nemezis-misha-glenny-21916u

Cena:


Boys from Hell

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Kiedy w grę wchodzą gorące uczucia. równie parne co teksańskie noce. nie liczą się konwenanse. lecz to. co jest sensem naszego życia.

Do małego miasteczka w Teksasie powraca osiemnastoletnia Anna – córka ambitnego polityka od najmłodszych lat przebywająca w oddalonych od domu szkołach z internatem. Wkrótce spotyka na swojej drodze starszego od niej Jaxa – szefa motocyklowego gangu o nazwie Boys from Hell. osieroconego w wieku sześciu lat opiekuna rodziny. Młodzi kochankowie. oszołomieni namiętnością. początkowo nie dostrzegają chmur gromadzących się na horyzoncie… Czy siła miłości pokona dzielące ich granice i pozwoli na spełnienie marzeń?

Agnieszka Lingas-Łoniewska jest jedną z nielicznych pisarek. których książki można po

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 39kłamstwa w związku, gazeta prawna rodo, trędowata pdf, książki juliusza verne, kordian książka, streetworking pdf, kłamstwa którymi żyjemy, chłopiec w pasiastej piżamie, pracownia dobrych myśli pdf, zafon gra anioła, marzena rogalska o braku dzieci, helen hardt opętanie pdf, natalia bloch, wietnam komunizm, agnieszka wanicka…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin