Pazur sprawiedliwości

Pazur sprawiedliwości

Autor: Leonie Swann

Najnowsza książka autorki ‚Sprawiedliwości owiec’ i ‚Triumfu owiec’.

Doktor Augustus Huff. wykładowca sławnego Uniwersytetu w Cambridge. staje przed poważnym problemem: Elliot Fairbanks. jeden z jego studentów. zginął w nieszczęśliwym wypadku. Augustus podejrzewa. że mogło to jednak być morderstwo. gdyż ofiara bynajmniej nie była aniołkiem. Morderca w wieży z kości słoniowej – to niedopuszczalne; Augustus więc. przy wsparciu Graya. afrykańskiej papugi żako. która należała do zmarłego studenta. wyrusza na poszukiwanie zabójcy. Augustus z początku popełnia błąd za błędem. papuga zaś okazuje się ptaszyskiem nad wyraz przemądrzałym. Lecz niebawem to właśnie Gray zaczyna stawiać właściwe pytania i Augustus pojmuje. że tylko razem są w stanie rozgryźć tę zagadkę.

Leonie Swann urodziła się w 1975 roku niedaleko Monachium. Studiowała filozofię. psychologię i literaturę angielską w Monachium i Berlinie. Jej dwie pierwsze powieści ‚Sprawiedliwość owiec’ i ‚Triumf owiec’ od razu okazały się sensacyjnym sukcesem: obie miesiącami utrzymywały się na szczycie list bestsellerów i do tej pory zostały przetłumaczone na 25 języków. Obecnie Leonie Swann mieszka otoczona bluszczem i glicyniami w Anglii i Berlinie.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


https://woblink.com/product-publication/download/185491/epub

1:

:

Cena:


Wespazjan (#6). Wespazjan. Zaginiony syn Rzymu

Autor: Robert Fabbri

Szósty tom cyklu o Wespazjanie.

RZYM. 51 ROK.

Wyzwoleńcy cesarza Klaudiusza. Narcyz i Pallas. toczą między sobą walkę o kontrolę nad tronem. Każdy z osobna wysyła Wespazjana do Armenii. by tam bronił interesów Rzymu. Jednakże stawką jest coś więcej niż ochrona podległego królestwa. Krążą pogłoski. że cesarzowa Agrypina spiskuje. by zdestabilizować Wschód. Wespazjan musi znaleźć sposób. jak służyć jednocześnie dwom panom… Narcyz ze wszystkich stara się zniszczyć Agrypinę. Pallas chce ją uratować.

W Armenii Wespazjan zostaje schwytany. Jest przetrzymywany w najstarszym mieście na ziemi. Jak ma się stamtąd wydostać? I czy Rzym rządzony przez kobietę. która nim gardzi. jest bezpieczniejszy dla Wespazjana od więziennej celi?

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 38.9


Cofnąć czas

Autor: Samantha Young

Brnęła od jednego toksycznego związku do drugiego. aż przyszło otrzeźwienie – w niebezpiecznych. niosących poważne konsekwencje okolicznościach. Kiedy jej marzenia legły w gruzach. przysięgła sobie trzymać się z daleka od mężczyzn. a zwłaszcza od playboyów.

Cole Walker uosabia to wszystko. od czego Shannon ucieka – niezwykle przystojny. o wspaniałym ciele ozdobionym tatuażami. czarujący i pewny siebie. Ale pod powierzchownością playboya kryje się mężczyzna o szlachetnym charakterze. szukający tej jedynej kobiety. Stara się. by Shannon odzyskała wiarę w szczerą miłość i prawdziwą namiętność.

Wydarzenia z przeszłości nadal jednak prześladują Shannon. Swoim postępowaniem wystawia ona ich związek na próbę i niszczy – być może bezpowrotnie – więź opartą na zaufaniu.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 16.45


Nie ma Albertyny

Autor: Marcel Proust

Nie ma Albertyny to szósty tom quasi-autobiograficznego cyklu Marcela Prousta W poszukiwaniu straconego czasu. uznanego w powszechnej opinii krytyków za arcydzieło literatury. (Pierwsza część nosi tytuł W stronę Swanna. druga W cieniu zakwitających dziewcząt. trzecia Strona Guermantes. czwarta Sodoma o Gomora. piąta Uwięziona). Albertyna odchodzi. Zostawia bohatera. potem umiera. a następnie odchodzi z pamięci. Proust opisuje z chirurgiczną dokładnością proces znikania człowieka z życia i pamięci ludzkiej.

Wydawnictwo: MG

Cena: 24.9


Wydawnictwo

Nowa Baśń: Format

139917

https://woblink.com/product-publication/download/139917/epub: 1

Cena:koszmarny karolek i nawiedzony dom, max czornyj klątwa, czarnobyl eksplozja, bajki z misiami, eliza i jej potwory, tesknota silnej kobiety za silnym mezczyzna, louise l hay pdf, epistemologii, nieczyste zagranie, orp generał haller, ludowa historia stanów zjednoczonych, gdzie rosną pieniądze, nahorny komentator, jan borowicz, psie serce pdf, przygody nieumiałka, urodzony w czepku, kundera nieśmiertelność, stulecie winnych książka pdf chomikuj, materiałoznawstwo pdf, opowiesci z narnii pdf…