Dziesięć poniżej zera

Dziesięć poniżej zera

Autor: Barbetti Whitney

„– Tutaj – powiedział. naciskając nieco powyżej mojego serca – tutaj masz dziesięć poniżej zera. I jesteś bliższa śmierci niż ja”.

Nazywam się Parker. Moje ciało jest oszpecone bliznami. pamiątkami ataku. którego nie pamiętam. I nie chcę pamiętać. Wolę obserwować życie. niż go doświadczać.

Ludzie dookoła śmieją się. całują. rozmawiają – a ja jestem sama. w kącie. obserwując. jak żyją. Nie zależy mi na nikim i niczym. Czuję tylko jedną emocję. To irytacja. I czuję ją bardzo często.

Jeden SMS wysłany pod niewłaściwy numer okazał się moją zgubą.

Ma na imię Everett i jest wrednym. natrętnym. aroganckim facetem. który narusza moją osobistą przestrzeń. A co najgorsze: sprawia. że znów coś czuję.

Zawsze jest ubrany na czarno. jak gdy

32.9: https://woblink.com/ebook/papuga-i-ratlerek-michal-glowinski-174606u

Cena:


Nie ufaj mi

Autor: Joanna Kruszewska

Przeszłość potrafi dopaść w najmniej oczekiwanym momencie.

Nie można od niej uciec. trzeba się z nią rozliczyć.

Agata wiedzie spokojne i całkowicie przewidywalne życie u boku doskonale sytuowanego męża. Dorastająca córka nie sprawia problemów. własny gabinet kosmetyczny daje zarówno mnóstwo satysfakcji. jak i całkiem niezłe źródło dochodu. Sytuacja powoli ulega zmianie. gdy Agata dowiaduje się z mediów o podejrzeniach. jakimi został obciążony jej niegdysiejszy chłopak. Zaczynają wracać wspomnienia. pojawia się niepewność co do rzetelności oceny policji i ostracyzmu społecznego z jakim spotyka się Adam.

Czeka na Was wciągająca historia o rutynie dnia codziennego. pragnieniu miłości. zazdrości i błędach. które mogą kosztować zbyt dużo. Jesteś gotów na powieść obyczajową. która sprawi. że zadrżysz ze strachu?

Agnieszka Rybska. Blonderka.pl

Idealizowanie tego. co za nami. wcale nie daje gwarancji.

że alternatywna przyszłość byłaby równie udana. Warto przeczytać. aby przekonać się. że nie wszystko. co kiedyś było piękne. takim pozostało. Emocje gwarantowane!

Aneta Kwaśniewska. Książki w eterze. ksiazkiweterze.pl

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


Pomimo wszystko

Autor: Marcin Ziernicki

Teresa Mońkiewicz. trzydziestokilkuletnia rozwódka i mama nastoletniej Hani. wyjeżdża za granicę w celach zarobkowych. Jej plany niweczy druzgocąca diagnoza – ostra białaczka szpikowa – która spada na nią jak grom z jasnego nieba. Ciężko doświadczona przez los kobieta po raz kolejny jest zmuszona stanąć do walki o swoje życie. ale tym razem czuje. że może nie starczyć jej na to sił… Wkrótce jednak ludzie. których spotka na swojej drodze. pomogą jej podjąć słuszną decyzję.

„Pomimo wszystko” to poruszająca opowieść o granicach ludzkiej wytrzymałości. o sile kobiecości. miłości i przyjaźni. Śmiertelna choroba okazuje się być sitem. które w precyzyjny sposób oddziela to. co najważniejsze w życiu od plew nieistotnych spraw. a cierpienie… to tylko jedna strona

Wydawnictwo: Wydawnictwo Napoleon V

Cena: 39.99


Wojny morskie 1500-1650.

Autor: Glete Jan

„Wojny morskie 1500-1650” to pierwsze prawdziwie ogólnoeuropejskie opracowanie działań wojennych na morzach w tym okresie. Począwszy od końca XV wieku. czasów wprowadzenia broni palnej na morza i szybkich przemian handlu morskiego. praca skupia się na zakresie i ograniczeniach działań wojennych przed pojawieniem się wielkich flot bojowych w połowie XVII stulecia. Autor porównał także historię społeczną marynarzy i wczesnego korpusu oficerskiego kilku europejskich krajów. w tym Hiszpanii. Portugalii. Francji. Wenecji. Imperium Osmańskiego i państw bałtyckich.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Napoleon V

Cena: 44.99


Fortece nad kanałem. Pierwsze misje 8. USAAF nad zachodnią Europą

Autor: Janowicz Krzysztof

(…) Pilot kazał załodze przygotować się do wodowania i nadać sygnał Mayday. ale okazało się. że ostatni atak Focke-Wulfów zamienił radiostację w stertę powyginanych i dymiących przewodów. Sytuacja załogi bombowca Man O’War była dramatyczna – znajdowali się nad środkiem kanału w poważnie uszkodzonym samolocie. ale nie mogli przekazać służbom ratunkowym swojej pozycji. Kiedy bombowiec znajdował się na wysokości 300 metrów za burtę poleciał ostatni Browning i wszyscy szykowali się do wodowania. Wówczas przed nimi pojawił się mały czarny punkcik szybko rosnący w oczach. Po chwili można było dostrzec zarysy skrzydeł i nie było już wątpliwości. że nadlatuje kolejny myśliwiec. Za chwilę Focke-Wulf zajmie pozycję do strzału i zapali Latającą Fo

https://woblink.com/product-publication/download/174940/epub: 1

Cena:


Obietnica dla zmarłej

Autor: Victoria Jenkins

Ciemną nocą dwoje młodych ludzi. Matthew i Stacey. wraca górską drogą do domu. Ich samochód odmawia posłuszeństwa i Matthew idzie poszukać pomocy.
Następnego ranka w aucie zostaje znaleziona zamordowana Stacey. a Matthew – zniknął…
Wezwani na miejsce zbrodni śledcza Alex King i jej zespół odkrywają wkrótce przerażający związek z zaginięciem innego młodego człowieka i znalezieniem zwłok sprzed 30 lat. Alex wie. że zaginieni i martwi mają jej coś do opowiedzenia. Ale czy zdąży to usłyszeć w porę. by wykryć zabójcę. zanim on znów zaatakuje?

Wydawnictwo: Amber

Cena: 32.8


Z zimną krwią

Autor: Truman Capote

Starcie dobra ze złem – odwieczny problem ludzkości.

Z zimną krwią to pionierska próba nowego pisarstwa. dokument zbrodni popełnionej przez dwóch recydywistów na czteroosobowej rodzinie farmera z Kansas. Wydarzenie to zostało szczegółowo opisane. podobnie jak śledztwo. pościg za mordercami. proces i zachowanie przestępców w sądzie i więzieniu aż po egzekucję. Capote po mistrzowsku przedstawia godny Ajschylosa motyw zbrodni i kary. zmuszając czytelnika do refleksji na temat źródeł zła.

Z zimną krwią to arcydzieło. obok którego nie można przejść obojętnie.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9


ISBN

9788378897866: Wydawnictwo

Format

59.99: https://woblink.com/ebook/niebo-wojny-janowicz-krzysztof-175043u

Cena:prawa sukcesu, szymon hołownia córka maria franciszka, kraków niezłomnych 1946, książki online za darmo, aleksander makowski książki, dobra zmiana, ksiazki blanka lipińska, chłopcy z placu broni streszczenie audiobook, pokochaj siebie pdf, soki i koktajle w minutę, kołaczkowska hrabi, demonolodzy ed i lorraine warren pdf, heart of iron 4 poradnik, hayek droga do zniewolenia, bohater naszych czasów pdf, audiobook online za darmo…