ISBN

ISBN

9788324169863: Wydawnictwo

Format

32.8: https://woblink.com/ebook/easy-charm-kristen-proby-gabriela-iwasyk-145854u

Cena:


Przewodnik po zmianach w Vat i akcyzie 2019

Autor: Joanna Dmowska

Przewodnik po zmianach w VAT i akcyzie 2019” to znana i ceniona przez Czytelników pozycja. która w tym roku jest wydana w nowej formule. Publikacja zawiera opis wszystkich zmian w VAT i akcyzie. uchwalonych i opublikowanych do 31 grudnia 2018 r.. które obowiązują od 1 stycznia 2019 r. lub wejdą w życie w trakcie roku. Oprócz opisu zmiany każde zagadnienie zawiera komentarz eksperta. który ocenia nowe przepisy. jaki ma wpływ będą mieć na rozliczenie oraz podstawę prawną. Dzięki tej publikacji poznamy co zmieniło się w VAT i akcyzie oraz jak stosować nowe regulacje w praktyce. W przewodniku znajdziemy informacje m.in. na temat następujących zmian dotyczących:

• szacowania podstawy opodatkowania VAT.

• nowych zasad zwrotu VAT.

• rozlic

29.9: https://woblink.com/ebook/kawa-dla-zdrowia-bob-arnot-146335u

Cena:


ISBN

9788324169863: Wydawnictwo

Format

32.8: https://woblink.com/ebook/easy-charm-kristen-proby-gabriela-iwasyk-145854u

Cena:


Ogień w jej oczach

Autor: Helen Kay Dimon

„Ale to podniecenie. gdy ją znów zobaczył? To go zaskoczyło. Włosy związała z tyłu. Miała na sobie czarną spódnicę i białą bluzkę. a on myślał tylko o tym. żeby ją rozebrać. Te jej nogi! Ten ogień w oczach. kiedy się z nim sprzeczała. Jest stanowcza i bystra. niełatwo zbić ją z tropu czy przestraszyć. Na wszystko ma odpowiedź. Nie przypominała kobiet. z którymi zwykł się spotykać. Wszystkie były chłodne i pełne rezerwy. nie było w nich ognia tak jak w Ellie…”.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


1

:

:

Cena:ziemia skuta lodem, kurs java pdf, poradnictwo pedagogiczne, rozpad zsrr mapa, ziółkowski jacek, hulda clark kuracja życia, sny wędrownych ptaków chomikuj, gwiazda sowiecka, antoni kępiński schizofrenia, piąta ewangelia pdf, zmysłowy anioł stróż pdf, pinokio carlo collodi pdf, morfologia bajki magicznej, choroba jako metafora, śmierć i życie wielkich miast ameryki, książki nowości warte przeczytania, siła nawyku charles duhigg pdf, przekładaniec online…