ISBN

ISBN

9788381170512: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/moj-spektakularny-detoks-szostak-karolina-marta-kordyl-180162u

Cena: Marta Kordyl


https://woblink.com/product-publication/download/180277/epub

1:

:

Cena:


Opętanie

Autor: Hardt Helen

Jade Roberts darzy Talona Steela poważnym uczuciem i bardziej niż kiedykolwiek jest zdecydowana pomóc mu uporać się z demonami przeszłości. Kontynuuje swoje dochodzenie w sprawie Steelów… i nieświadomie przyciąga niebezpiecznych wrogów z ich owianej tajemnicą przeszłości.

Talon głęboko kocha Jade i pragnie zdobyć ją na zawsze. Konfrontuje się więc ze swoimi najpoważniejszymi lękami i odsłania wciąż świeże rany. próbując je zaleczyć. Kroczy drogą śliską i zdradziecką. ale jeśli na niej wytrwa. w końcu będzie wart miłości Jade.

Ogień namiętności między nimi wciąż płonie. ale z mroku wyłaniają się dawni wrogowie Talona. Oboje. i Jade. i Talon nie są bezpieczni…

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 27.9


Miłość to wszystko. co jest

Autor: Tomasz Kieres

Ona. Sonia. jest dwudziestopięcioletnią absolwentką prawa. On. Łukasz. czterdziestoletnim dziennikarzem zajmującym się muzyką i filmem. Ona jest córką jego najbliższych znajomych. On razem z żoną mieszkają tuż obok jej rodziców. Ona jest młoda. na początku swojej drogi. cały czas niezdecydowana jak jej życie ma wyglądać. On dojrzały. dryfujący przez życie. ani nieszczęśliwy. ani specjalnie szczęśliwy. pozbawiony złudzeń. nieliczący specjalnie na wiele. Wpadają na siebie przypadkiem na koncercie rockowym. Z czasem poznają się lepiej. nawiązuje się między nimi nić porozumienia. To jest przyjaźń. tak to czują. tak chcą to widzieć.

Gdy uczucie zaczyna wymykać się im spod kontroli i przeradzać się w coś więcej. muszą zdecydować.

Czy odejść. każde w swoj

31.9: https://woblink.com/ebook/slynne-procesy-ii-rzeczypospolitej-helena-kowalik-177998u

Cena:jonathan caroll, zdradliwy los, ekshibicjonizm internetowy, proroctwo królowej saby, złota pagoda, adam szczuciński, metodologia badań w pielęgniarstwie, adam żurawin, zadania z fizyki z rozwiązaniami studia pdf, 365 dni chomikuj film, katarzyna pazdan, kobieca psychika, homo deus: krótka historia jutra, laila shukri byłam kochanką arabskich szejków pdf, charakterystyka bohaterów ferdydurke, prowadz swoj plug przez kosci umarlych, oscar i pani róza, joanna glogaza slow life…