https://woblink.com/product-publication/download/14748/epub

https://woblink.com/product-publication/download/14748/epub

1:

:

Cena:


Magia powrotu

Autor: Lisa Kleypas

Podarowała mu swoją niewinność…

Lady Aline Marsden dorastała w przekonaniu. że musi poślubić mężczyznę z tej samej warstwy społecznej. lecz od chwili. gdy poznała Johna McKennę. ryzykuje wszystko. by z nim być.

Oddał jej swoje serce.

Choć łączy ich zakazane uczucie. miłość McKenny do pięknej Aline jest zbyt silna. by mógł się jej oprzeć.

Gdy tajemnica wychodzi na jaw. McKenna zostaje zmuszony do wyjazdu na zawsze. nie wiedząc. że Aline zrezygnowała z niego tylko dlatego. by go ocalić.

Teraz McKenna powrócił. Odniósł w życiu sukces i pragnie zemścić się na kobiecie. która złamała mu serce. Okazuje się jednak. że płomienna miłość. która ich połączyła. nie wygasła… A gdy na jaw wychodzi najgłębiej skrywany sekret Aline. wspólnie odkrywają. że nawet przeznaczenie musi ulec sile ich miłości.

Lisa Kleypas (ur. 1964) – bestsellerowa amerykańska pisarka. laureatka nagrody RITA. autorka licznych współczesnych i historycznych romansów. które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Autorka mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28szczepaniak anna, sto lat dzieci, r programowanie, broń masowego rażenia pdf, zielone słońce, trzaskalik, marcin meller gruzja, gangster grek, tadeusz kufel, tułaczka odyseusza komiks, lech korniszewski, przewodnik do oznaczania zbiorowisk roślinnych polski, mścisławski, nie idealnie dopasowani pdf, scott carney, i jak tu się dogadać, tokimeki chomikuj, oczy wilka alicja sinicka pdf chomikuj…