SIŁA PERSWAZJI

SIŁA PERSWAZJI

Autor: Lee Child

To jedna z zasad. jakimi kieruje się Jack Reacher. Na pewno nie wybaczył Francisowi Xavierowi Quinnowi. oficerowi wywiadu wojskowego. który próbował sprzedać Irakowi amerykańskie plany strategiczne. I wcale się nie zmartwił jego śmiercią.

Tylko że Quinn nie zginął. Po dziesięciu latach Reacher widzi go wysiadającego z czarnego cadillaca pod bostońską filharmonią.

Nie przepraszaj. z niczego się nie tłumacz. To kolejna z jego zasad. I konsekwentnie się do niej stosuje: kiedy podczas jego interwencji przy próbie porwania pewnego studenta ginie kilka osób. Reacher nie zamierza składać żadnych wyjaśnień.

Czyżby przestał odróżniać dobro od zła? A może po prostu nie znosi niezałatwionych do końca spraw?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 34


ISBN

9788380537224: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/bts-koreanska-fala-agnieszka-mysliwy-adrian-besley-177951u

Cena:


ISBN

9788379453023: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/jeden-wieczor-w-paradise-magdalena-majcher-177849u

Cena:


Myślnik. Twój codzienny motywator

Autor: Ewa Chodakowska

Myślisz. że nie udźwigniesz ciężaru zmiany?

Z myślnikiem Ewy Chodakowskiej przestaniesz się zastanawiać i zaczniesz działać. 

Myślnik jest zbiorem pozytywnych przemyśleń. uniwersalnych rad oraz zadań do wykonania. które pomogą Ci nie tylko zrzucić zbędne kilogramy ale motywują do zmiany życia na wielu płaszczyznach.

Książka które zmotywuje każdego czytelnika do działania. Ewa Chodakowska w prosty. czasami zabawny sposób pokazuje jak krok po kroku wejść na ścieżkę sukcesu.

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 27.99


ISBN

9788381196697: Wydawnictwo

Format

3.9: https://woblink.com/ebook/szerlok-holmes-i-jego-przygody-tajemnicze-morderstwo-nad-jeziorem-arthur-conan-doyle-178117u

Cena:język internetu, francuzki noszą koronki, el james mister, klątwa kreatorów, wszystko za życie jon krakauer, fallout 4 mapa lokacji, najlepsi pisarze horrorów, dzień dobry jestem z kobry, książki w pdf, ciemna materia i dinozaury, tajemnica askiru, księżyc w nowiu pdf, marketing 3.0 kotler pdf, filozofia praktyczna, dla ciebie wszystko, erotycznagra pl, nigel slater jedz…