ISBN

ISBN

9788380889163: Wydawnictwo

Format

17.45: https://woblink.com/ebook/czlowiek-w-cyberprzestrzeni-marta-r-jablonska-147531u

Cena:


Funkcjonowanie łańcuchów dostaw ropy naftowej i gazu ziemnego do Polski

Autor: Urszula Motowidlak

W publikacji zostały zaprezentowane rezultaty badań naukowych dotyczących zasadniczych aspektów funkcjonowania łańcuchów dostaw surowców energetycznych i paliw. Przedmiotem rozważań teoretycznych i empirycznych są łańcuchy dostaw ropy naftowej i gazu ziemnego do Polski. Analizę empiryczną podporządkowano zagadnieniu krajowego bezpieczeństwa energetycznego. uwzględniając przy tym jego geopolityczny wymiar.

Książka jest adresowana do szerokiego kręgu odbiorców ze świata nauki. praktyków oraz młodzieży akademickiej. którzy interesują się bieżącymi trendami funkcjonowania rynków surowców strategicznych z uwzględnieniem aspektów logistyki.

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena:


Przewoźnik

Autor: Claire McFall

Poruszająca historia miłości. która stawia opór śmierci

Dylan przeżyła straszliwy wypadek pociągu. Ale czy na pewno?

Ponury krajobraz wokół niej to nie Szkocja. lecz pustkowie. po którym krążą zjawy w poszukiwaniu ludzkich dusz. Czekający na nią nieznajomy nie jest zwykłym chłopcem. Tristan jest przewoźnikiem. Ma bezpieczne przetransportować jej duszę w zaświaty – zadanie. które wykonywał już wielokrotnie. Tym razem jest jednak inaczej.

Rozdarta pomiędzy miłością i przeznaczeniem. Dylan zdaje sobie sprawę. że nie może ani opuścić Tristana. ani z nim zostać. Jej duszę schwyciłyby w końcu zmory. Byłaby stracona na wieki.

Czy prawdziwa miłość może pokonać śmierć?

Pierwsza część młodzieżowej trylogii Claire McFall została wydawniczą sensacją w Chinach. gdzie sprzedano ponad 2 miliony egzemplarzy książki! Jej zawrotna popularność przyczyniła się do tego. że wkrótce powieść zostanie zekranizowana.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30podstawy zarządzania organizacjami griffin, tesknota silnej kobiety za silnym mezczyzna, jej bohater pdf, małgorzata malczyk, dzieciaki swiata, jakob maziarz, norowisko curio, ksiądz marek słowacki, ucho igielne ceneo, radosław strugała, dlaczego on nie odpisuje, pielegniarstwo xxi wieku, książka biologia, najlepsze kasztany są, dieta optymalna książka…