Odwaga w przywództwie

Odwaga w przywództwie

Autor: Brené Brown

Co robić. aby kształtować odważniejszych. śmielszych liderów i jak zaszczepić odwagę w kulturze organizacji? Jakbudować środowiska pracy. które sprzyjają poczuciu przynależności i twórczej swobody wśród pracowników?

Brené Brown. autorka pięciu bestsellerów „New York Timesa”. od ponad dwudziestu lat bada emocje i doświadczenia nadające sens naszemu życiu. a przez ostatnich siedem lat poświęciła wiele czasu na pracę z wpływowymi liderami i zespołami z całego świata. W niniejszej książce. w typowy dla siebie i uwielbiany przez czytelników sposób. udziela odpowiedzi na powyższe pytania. powołując się na wyniki swoich badań. a przy okazji przywołując liczne anegdoty i przykłady.

Na odważne przywództwo składają się cztery kompetencje. któr

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 9.99


Stróże

Autor: Jakub Ćwiek

LOKI – kłamca. oszust. zdrajca i… ostatnia nadzieja Twojego anioła stróża!

Nietypowe śledztwa. dziwne międzygatunkowe przyjaźnie i całe tony niebiańskiej biurokracji… Ot. dzień jak co dzień w pracy anioła stróża. 

Wszystko komplikuje się – jak zwykle… – przez Lokiego: cyngla od brudnej roboty. prowodyra i sprawcę niejednego zamieszania. Tym razem nordycki bóg kłamstwa pokaże pełnię swoich możliwości. 

Jeśli znasz i lubisz Kłamcę. Stróże sprawią. że polubisz go jeszcze bardziej. Jeśli nie znasz. oto świetna okazja. by zacząć właśnie od tej książki! A jeśli znalazłeś się w grupie. która miała autorowi za złe zakończenie tamtej historii. wiedz. że nic nie kończy się ostatecznie ani tylko na jeden sposób. 

STRÓŻE ZMIENIĄ WSZYSTKO!

Na poc

12.99: https://woblink.com/ebook/wesole-przygody-robin-hooda-pyle-howard-125740u

Cena:


ISBN

9788366195714: Wydawnictwo

Format

38: https://woblink.com/ebook/zaloga-grzegorz-kalinowski-181400u

Cena:


ISBN

9788380756250: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/moj-ojciec-jest-morderca-rachel-caine-143979u

Cena:


ISBN

9788380756250: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/moj-ojciec-jest-morderca-rachel-caine-143979u

Cena:thrawn książka, oko potwora, inwazja królików bajki, farcry2, weźmisz czarno kure pdf, słownik wyrazów obcyhc, marek jarema, człowiek istota społeczna aronson, prognozowanie ekonomiczne, nauka rysowania dla dzieci pdf, bożena popiołek, kroniki czerwonej kompanii, porozumienie bez przemocy rosenberg, husserl fenomenologia, ranking książek fantasy…