To Ty jesteś Bobbym Fischerem

To Ty jesteś Bobbym Fischerem

Autor: Christer Mjåset

Najnowsza bestsellerowa powieść Christera Mjåseta autora „Lekarza. który wiedział za dużo” i „Białych kruków

Po raz pierwszy od dwudziestu pięciu lat Håkon wraca do Lillehammer w związku z pogrzebem przyjaciela. Nie postawił jeszcze nogi na peronie. a już żałuje. że zdecydował się przyjechać.

Czterdziestoletni mężczyzna zmuszony jest spojrzeć w przeszłość. na coś. co dręczyło go przez całe życie. Zniknęła młoda dziewczyna. a w tym samym czasie inne sprawy przybrały fatalny obrót. Co właściwie zrobili. on i jego koledzy?

Pogrzeb Kristoffera. przyjaciela Håkona z dzieciństwa. jest okazją do spotkania się po latach czterech dawnych kolegów. Tak razem. jak i indywidualnie. muszą zmierzyć się z bolesnymi wydarzeniami. które

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


Polska może być lepsza

Autor: Sikorski Radosław

Świat jeszcze przed chwilą patrzył na nas z podziwem. Liczono się z naszym zdaniem. Byliśmy wiodącym państwem Europy. Dziś spogląda się na nas ze zdumieniem. Stoimy z boku. Władza mówi. że dumnie. ale faktem jest. że samotnie.

Po co nam Unia Europejska? Czy zagraża nam Rosja? Na ile możemy polegać na USA? Jak wrócić do wielkiej gry?

Na takie pytania odpowiada Radosław Sikorski. wykładowca Harvardu. były minister obrony i spraw zagranicznych. Człowiek. który prowadził grę z największymi: Clinton. Ławrowem. Merkel czy Janukowyczem.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 31.99marek pindral facebook, narzędzia tytanów audiobook, marta kawczyńska, wyrażenia algebraiczne klasa 6 zadania pdf, wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju małego dziecka pdf, proces pielegnowania pediatria, lary 7, powtórka przed maturą z angielskiego pdf, historia magistra vitae, ziemia, planeta ludzi, zderzenie cywilizacji i nowy kształt ładu światowego, tajemniczy mężczyzna ashley pdf, paweł musiałowski, ciekawe książki 2020, wspomnienia z martwego domu, mit tebański pdf, tischner rozmowy z dziećmi, dojrzewanie dziewcząt, infekcja tess gerritsen, bieszczady w prl…