ISBN

ISBN

9788324169894: Wydawnictwo

Format

32.8: https://woblink.com/ebook/zycie-wedlug-kota-bozena-sek-eulalie-astrid-145856u

Cena:


Czy żyjemy w ‚naszej erze’?

Autor: Marek Kozłowski

Iluminacja to za mało. Filozofia umożliwia swym miłośnikom doświadczenie lewitacji. Jako metafizyka przekracza ustalenia fizyki i matematyki. ponieważ nie zadowala się wiedzą o świecie zewnętrznym i dąży do samowiedzy. […] Skoro ruch Ziemi jest bezpośrednio doświadczany jako pozór jej bezruchu. dlaczego mielibyśmy wykluczać. że bezpośrednio doświadczana grawitacja jest pozorem przesłaniającym prawdę o naszej lewitacji w przestworzach kosmosu. […] zaniepokojeni ewentualnymi turbulencjami nie muszą zapinać pasów – jeśli znoszą bez sensacji ziemskie przyciąganie oraz ruch wraz z Ziemią wokół Słońca. żaden dyskomfort im nie grozi.

Przewrót kopernikański 2.0

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 19.95


Maria Fiodorowna. Pamiętnik carycy

Autor: C. W. Gortner

Od świetności do upadku

 

Matka ostatniego cara Rosji. Maria Fiodorowna. powszechnie szanowana i światła władczyni była świadkiem wydarzeń. które wstrząsnęły światem i na zawsze zmieniły bieg historii.

Dziewiętnastoletnia Maria Zofia Fryderyka Dagmara. duńska księżniczka. została wydana za rosyjskiego następcę tronu. późniejszego Aleksandra III. Po śmierci męża nie mogła pogodzić się ze statusem odsuniętej od władzy wdowy. Uważała. że syn. Mikołaj II. nie dość energicznie dąży do reform. które przekształciłyby Rosje w nowoczesne państwo. Była w wiecznym konflikcie z synową Aleksandrą. która znalazła się pod całkowitym wpływem demonicznego Rasputina.

Barwna. porywająca opowieść o imperium. które drży w posadach. Portret arystokracji

23.92: https://woblink.com/ebook/vat-2019-podatki-cz-2-praca-zbiorowa-146305u

Cena:


1

:

:

Cena:


Z nosem w ekranie

Autor: Anya Kamenetz

Psychologia / Rodzina

Współczesne dzieci często debiutują w mediach społecznościowych już z chwilą. gdy zostaną uchwycone na obrazie USG. Zaczynają stykać się z ekranami około czwartego miesiąca życia. To dobrze czy źle? Wspaniała szansa na podtrzymywanie relacji niezależnie od dzielącej ludzi odległości czy też pierwszy krok do stworzenia otumanionego pokolenia wgapionych w ekrany zombie?

Wielu bez wahania uznało to za początek neurologicznej i emocjonalnej katastrofy. lecz – co zaskakujące – trudno natrafić na rzetelne badania na ten temat. W swojej książce „Z nosem w ekranie” Anya Kamenetz – ekspertka w dziedzinie edukacji oraz nowych technologii. ale również matka dwojga dzieci – prezentuje świeże i praktyczne spojrzenie na ten problem. Po przeprowadzeniu rozmów z

:

Cena:kapitan kuk, zdążyć przed panem bogiem audiobook, wzorcowy plan kont z komentarzem pdf, jacek piekara płomień i krzyż tom 3, mapa gta5, achilles w pułapce przeznaczenia, kpp w ksrg, david bosc, pierwsza na liście pdf, masza i niedźwiedź królową, dawne wezwanie do broni, gdyby to nie był everest, mikroekonomia varian, wrum wrum, i wojna światowa książki, nawiedzenia historie prawdziwe…