Dlaczego właśnie ja

Dlaczego właśnie ja

Autor: E.G. Scott

Elektryzująca opowieść o Charlotte. która po zniknięciu jej chłopaka zostaje uwikłana w zagadkę śmierci obcej kobiety.

Charlotte jest byłą neurochirurżką. która wraz ze swoją przyjaciółką Rachel. kobietą po przejściach. prowadzi gabinet akupunktury i masażu. Udziela się na czacie dla ofiar traumy. gdzie daje wsparcie innym kobietom. ale też je otrzymuje.

Ma również chłopaka. Petera. rzekomo agenta specjalnego. o którym sama niewiele wie. Peter nalega. aby ich związek pozostał całkowitą tajemnicą. Dlatego kiedy Peter znika bez słowa. Charlotte obawia się zgłosić na policji jego zaginięcie.

Kilka tygodni później policja kontaktuje się z nią w sprawie identyfikacji zwłok. Przekonana. że chodzi o ukochanego. Charlotte jedzie do kostnicy i z ulgą stwierdza. że leżące n

29.9: https://woblink.com/ebook/nie-krzycz-moss-marcel-197604u

Cena:


Czyje jest nasze życie?

Autor: Olga Drenda

Często uważamy. że wystarczy znać parę prostych zasad. żeby sprawnie poruszać się w rzeczywistości. Ta książka udowadnia. że się mylimy. Olga Drenda. etnolożka i antropolożka kultury. oraz Bartłomiej Dobroczyński. psycholog i historyk psychoanalizy. pokazują. że żyjemy w świecie pozbawionym punktów odniesienia. wydani na pastwę sił. z których istnienia nie do końca zdajemy sobie sprawę. Drażnią. prowokują. pozbawiają złudzeń. ale także inspirują do zaglądania pod podszewkę rzeczywistości. Dowodzą. że nie jesteśmy sami z naszymi problemami i lękami związanymi ze współczesnością i pokazują. że pewne zjawiska i mechanizmy. choć wydają się nowe. są stare jak świat.

Książkę zainspirowały rozmowy publikowane w miesięczniku „Znak” w ramach cyklu Mąciciele o dw

26.9: https://woblink.com/ebook/pudelko-z-marzeniami-magdalena-witkiewicz-alek-rogozinski-32746u

Cena: Alek Rogoziński


Lata powyżej zera

Autor: Anna Cieplak

W dziwnej krainie zwanej Polską. na pograniczu Zagłębia i Śląska. w mieście Będziniu. w czasach Gadu-Gadu i Paktofoniki żyje pewna dziewczyna i wiedzie tak samo zajebiste / jprdl życie jak wszyscy. którzy wtedy w nie wchodzili.

To manifest pokolenia. które zaczęło kumać. co się dzieje. mniej więcej w pamiętnym roku zerowym. gdy w Rosji Jelcyn zamienił się w Putina. gdy z okna bloku spadł na ziemię Magik. ale mimo to świat się nie skończył. choć miał się skończyć. a zamiast tego tak naprawdę się zaczął.

Ziemowit Szczerek

Anna Cieplak – Rocznik 88. Nowy. zaskakujący głos w polskiej literaturze. Jej powieść Ma być czysto została nominowana do Nagrody Gombrowicza za najlepszy debiut oraz Nagrody Literackiej Gdynia. Otrzymała także tytuł Książki Roku Radiowego Domu Kultury Trójk

10.9: https://woblink.com/ebook_czasopisma/tygodnik-powszechny-zydownik-powszechny-opracowanie-zbiorowe-33000

Cena:


Krótka historia archeologii

Autor: Brian Fagan

Kiedy myślimy o archeologii. wyobrażamy sobie wykopaliska w poszukiwaniu starożytnych skarbów. przebijanie tuneli do wnętrza grobowców egipskich faraonów czy odkrywanie czaszek neandertalczyków. Jednak archeologia to znacznie więcej – to nauka bazująca na ludzkiej ciekawości tego. co było niegdyś. Nauka. która poszukuje świadectw dotyczących całej. liczącej ponad trzy miliony lat. historii człowieka.

Krótka historia archeologii jest opowieścią o wybitnych archeologach i zdumiewających odkryciach. których dokonali w różnych zakątkach świata. Znajdziemy tu zarówno sztukę naskalną epoki lodowcowej. ruiny Majów. pierwszą osadę angielskich kolonistów w Jamestown. jak i tajemnicze Stonehenge czy Pompeje – miasto pogrzebane pod wulkanicznym popiołem w 79 roku n.e. W krótkich. pasjonują

26.9: https://woblink.com/ebook/w-plataninie-uczuc-gabriela-gargas-27113u

Cena:chajzerów dwóch, bosak kropka nad i, przesuń paluszkiem. na nocnym niebie, persi dzekson 3, jan dąbrowski wiek, wszystko da się ogarnąć, fakty do kupy, sw dympna, bossman vi keeland pdf pl chomikuj, robert ginalski, złączeni honorem pdf, ksiądz pawlukiewicz książki, kurt vonnegut rzeźnia numer pięć, jonas jonasson, niemiecki dla dzieci pdf, wolność to niewola, słownik polsko ukraiński lingea, konstanty adam wojtaszczyk, klasyfikacja budżetowa 2014…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin