Manwhore

Manwhore

Autor: Katy Evans

KIPIĄCA ZMYSŁOWOŚCIĄ TRYLOGIA EROTYCZNA SŁYNNEJ KATY EVANS

Czy można odkryć. kim naprawdę jest najzamożniejszy playboy z Chicago. i nie zatracić przy tym swego serca i duszy?

Malcolm Kyle Preston Logan Saint to bogaty. bardzo wpływowy i obłędnie przystojny biznesmen z Chicago. Wokół jego osoby krąży mnóstwo legend. sam Malcom zaś owiany jest nimbem tajemniczości.

Mężczyźnie wydaje się. że już nic nie jest w stanie go zaskoczyć. W jego życiu sporo jednak namiesza nagłe pojawienie się Rachel Livingston – młodej. utalentowanej i pięknej dziennikarki. Rachel otrzyma zlecenie przeprowadzenia wywiadu ze słynnym Malcomem Saintem i odkrycia tego. kim naprawdę jest mężczyzna będący na językach wszystkich mieszkańców Chicago.

Czy Rachel uda się odkryć prawdziwe oblicze

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 3


1

:

:

Cena:


Morze potworów

Autor: Rick Riordan

Siódma klasa była dla Percy’ego Jacksona wyjątkowo spokojna. Żaden potwór nie przedostał się na teren jego nowojorskiej szkoły. Ale kiedy niewinna gra w zbijanego z kolegami z klasy zmienia się w śmiertelną rozgrywkę z brutalną bandą olbrzymów-ludożerców… sprawy przyjmują paskudny obrót. Niespodziewana wizyta Annabeth. przyjaciółki Percy’ego. oznacza kolejne złe wieści: magiczna granica broniąca Obozu Herosów została zniszczona przez truciznę podrzuconą przez tajemniczego wroga. Jeśli lekarstwo nie znajdzie się na czas. jedyna bezpieczna przystań dla herosów przestanie istnieć.

W porywającym. dowcipnym i cieszącym się ogromną popularnością dalszym ciągu opowieści rozpoczętej w Złodzieju pioruna Percy wraz z przyjaciółmi musi udać się w rejs po Morzu Pot

39.9: https://woblink.com/ebook/aru-shah-i-piesn-smierci-roshani-chokshi-153810u

Cena:


ISBN

9788379619825: Wydawnictwo

Format

30.4: https://woblink.com/ebook/teoretyczne-minimum-leonard-susskind-george-hrabovsky-14040u

Cena: George Hrabovsky


Hajmdal. Tom 4. Więzy Krwi

Autor: Dariusz Domagalski

Wyremontowany „Hajmdal” opuszcza terytorium Cesarstwa Bahiriańskiego i mknie ku rubieżom Galaktyki. ku własnemu przeznaczeniu. Cel podróży zna jedynie admirał Kashtaritu i garstka najwyższych rangą oficerów. Drednot dociera do systemu zamieszkiwanego przez prymitywne cywilizacje. które nie opanowały jeszcze lotów kosmicznych.

Mieszkańcom mglistej planety Manju grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. W ich stronę zmierza rój okrętów-asteroid krwiożerczych Luusaat. którzy są w stanie zgładzić całą populację planety. Na ich drodze staje „Hajmdal”. podejmując desperacką próbę powstrzymania inwazji.

Sierżant Ezra Leahy i dowodzony przez niego Pluton 7 zostaje wysłany z misją ochrony mieszkańców planety. Jednak sprawy od samego początku przybierają zły obrót. Dodatkowo t

Wydawnictwo: Znak

Cena: 26.99wezwanie john grisham, andrzej sarwa, filozofia dramatu, niewyjaśnione okoliczności chomikuj, jak uratować świat, intj co to, sztuka minimalizmu pdf, zapomnij że istniałem pdf, audiobook torrent pl, tomasz kanty, idealny rodzic nie istnieje, kontener bieńczyk, jak rozmawiać z nieznajomymi, devil may cry 1 poradnik, kariera nikodema dyzmy książka, art. 82 kc, bez znieczulenia…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin