https://woblink.com/product-publication/download/13373/epub

https://woblink.com/product-publication/download/13373/epub

1:

:

Cena:


Ostatnie srebrniki

Autor: Tadeusz Biedzki

W tureckiej części Nikozji żona autora kupuje starą. drewnianą szkatułkę. Trzy miesiące później w kościele w Barcelonie zamordowany zostaje kapłan. Co łączy te dwa fakty? Jaki jest ich związek z wydarzeniami w Jerozolimie sprzed dwóch tysięcy lat? I dlaczego skutkują aktami terrorystycznymi we współczesnej Europie? Jaką rolę odgrywa w nich założony w 2012 roku w Hiszpanii Zakon Piłata i Judasza? Próba rozwiązania tych zagadek okaże się śmiertelnie niebezpieczna.

Autor – wzorem Dana Browna i Umberto Eco – po mistrzowsku prowadzi nas przez zaułki historii. pokazując. jak wydarzenia z przeszłości wpływają na jej bieg. wywołują tragiczne skutki w ciągu dwóch tysięcy lat i powodują śmiertelne zagrożenie dla współczesnych Europejczyków. Historia. sensacja i kryminał w jednym.

Tadeusz Biedzki – pisarz. podróżnik. przedsiębiorca. Autor powieści historyczno-sensacyjnych oraz książek podróżniczych. pełnych niesamowitych przygód z różnych kontynentów. W 2016 roku nagrodzony Bursztynowym Motylem im. Arkadego Fiedlera za książkę „W piekle eboli”.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Bernardinum

Cena: 18.9


:

:

Cena:rzeczywistość nie jest tym czym się wydaje, paulina młynarska książka, lepsza połowa, king t.m. frazier pdf, książka gra o tron, bez ograniczeń jak rządzi nami mózg, sinicka alicja, kodeks ruchu drogowego 2020 pdf, przyjaciele bez bonusu pdf, pan kuleczka skarby, słowiański amulet, www publio pl, dziecko znikąd, boże igrzyska, jeszcze bedzie przepieknie, mudra trzeciego oka, ziemia planeta ludzi antoine de saint exupéry…