Z teorii i praktyki zapożyczeń literackich w Rosji w XVIII wieku

Z teorii i praktyki zapożyczeń literackich w Rosji w XVIII wieku

Autor: Anna Warda

Publikacja unikatowa w ramach polskich badań nad procesem literackim w XVIII wieku. […] Zastosowana w niej metodologia badań intertekstualnych. połączona z erudycyjną znajomością rosyjskiego procesu historycznoliterackiego w XVIII wieku w jego korelacji z literaturą europejską pozwala na precyzyjną analizę utworu literackiego w aspekcie podjętego tematu._x000D_ Gorąco polecam tę monografię z uwagi na wszechstronność analizy tekstów i walory warsztatu Autorki. umiejętnie różnicującej postępowanie badawcze i interpretacyjne w odniesieniu do praktyk imitacyjnych stosowanych w XVIII wieku w ich zróżnicowanych uwarunkowaniach kontekstualnych. a także trafność wyboru narzędzi badawczych._x000D_ To oryginalne opracowanie mało zbadanego aspektu rosyjskiego procesu literackiego w XVIII wieku stanowi ciekawy materiał dla badaczy literatury rosyjskiej. studentów oraz osób zainteresowanych tym okresem w dziejach literatury rosyjskiej._x000D_ Z recenzji prof. dr hab. Aliny Orłowskiej

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 19.95


Książnica

Format: EPUB.MOBI

32

1:

Cena:


ISBN

9788382203240: Wydawnictwo

Format

22.45: https://woblink.com/ebook/kierowanie-zespolami-zroznicowanymi-ze-wzgledu-na-styl-zyci

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/208247/pdf

1: Autor

:

Cena:


Ostatni Mohikanin

Autor: James Fenimore Cooper

“Ostatni Mohikanin” to powieść Jamesa Fenimore’a Coopera. amerykańskiego powieściopisarz. jednego z najwybitniejszych twórców powieści rozgrywających się na dzikim zachodzie.

Po poddaniu fortu bronionego przez Brytyjczyków i amerykańskich osadników. dochodzi do masakry jego obrońców przez sprzymierzonych z Francuzami Huronów. Sokole Oko wraz ze swoimi indiańskimi przyjaciółmi – Mohikanami Chingachgookiem i jego synem Unkasem – postanawiają uratować córki angielskiego dowódcy.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 8.49


ISBN

9788381426183: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/reklama-cyfrowa-podrecznik-mcstay-andrew-208231u

Cena:


Boże Narodzenie

Autor: Karol May

Powieść Karola Maya. w której ponownie spotkamy najsłynniejszych wojów Dzikiego Zachodu – Winnetou i Old Shatterhanda.

Święta Bożego Narodzenia. śnieg czy góry to ostatnie rzeczy. które kojarzą nam się z Dzikim Zachodem. Jednak dzięki obecności Old Shatterhenda Indianie będą mieli możliwość poznać jego kulturę. a także zwiedzić miejsca. które mrożą krew w żyłach – wszystko za sprawą przygód. które jak zwykle. będą spotykać bohaterów na każdym kroku.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99le bon psychologia tłumu pdf, wróć alfiku, koszty w transporcie, wiosna pełna tajemnic pdf, miasto białych kart, ranking ksiązek, chłopiec zwany gwiazdką, podstawy ratownictwa taktycznego, allende dom duchów, wprowadzenie do informatyki, był sobie pies peb, tischner krótki przewodnik po życiu, mikolajek i inne chlopaki, severski nieśmiertelni, la casey damien pdf pl, powrót króla audiobook, mafia 3 poradnik trofea…