‚Spędzaj czas dobrze’

‚Spędzaj czas dobrze’

Autor: Kamil Schubert

Ciągle chodzisz niewyspany. a na Twoim biurku piętrzy się stos dokumentów? Niezałatwione sprawy przypominają o sobie telefonami. mailami. a Ty czujesz się coraz bardziej zagubiony? Ciągle wzdychasz. że chciałbyś mieć magiczną moc. która pozwoliłaby Ci rozciągnąć dobę lub zatrzymać upływający czas? Jeśli tak. to ten krótki poradnik jest właśnie dla Ciebie. Dowiesz się. jak umiejętnie zarządzać swoim czasem i po prostu spędzać go DOBRZE.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Feniks

Cena: 9.9


Rok królika

Autor: Joanna Bator

Autorka bestsellerowych romansów historycznych Julia Mrok kieruje się dwoma pragnieniami: rozkoszy i opowieści. By je zaspokoić. z nikim się nie liczy i nie zważa na skutki swoich poczynań. ale kiedy posuwa się za daleko. w końcu musi zniknąć z własnego życia.

Zmienia tożsamość i wygląd. opuszcza swoich dwóch kochanków. Z Warszawy wyjeżdża do Ząbkowic Śląskich – miasteczka. do którego bardziej pasuje dawna nazwa Frankenstein. Wszechobecna atmosfera grozy zagęszcza się zwłaszcza w jedynym hotelu w mieście. gdzie uciekinierka postanawia wynająć pokój. Jego tajemnicza właścicielka. Wiktoria Frankowska. prowadzi w nim spa „Pod Królikiem”. Potworna tajemnica. jaka wiąże się z tym miejscem sprawi. że Julia Mrok będzie musiała na nowo zmierzyć się ze swoją przeszłością i podjąć decyzje. kt

Wydawnictwo: Cyfrant

Cena: 8.2


Dotyk szamana

Autor: Milcarz Arun

Najnowsza powieść Aruna Milcarza. laureata nagrody Magellana 2016 za debiutancką książkę pt. ‚Czad. W poszukiwaniu straconego…’

Tomasz. uznany. młody naukowiec. pragnąc uciec przed wyrzutami sumienia spowodowanymi samobójczą śmiercią swego ojca. przyjmuje zaproszenie na kongres psychologiczny we Władywostoku. Decydując się na podróż koleją transsyberyjską nie wie. że będzie przyczyną wypadku. który w efekcie doprowadzi go do konfrontacji z jednym z najmocniejszych buriackich szamanów. To zdarzenie zmusi ich obu do przewartościowania swych skrajnie odmiennych światopoglądów. a szamańskie rytuały na dobre połączą ich losy. Od tej chwili życie naukowca jak i Buriata już nigdy nie będzie tym. czym było do tej pory.

Z jednej strony książka skierowana jest do czytelników lubiących w

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


Stateczna i postrzelona

Autor: Monika Szwaja

Tytuł (oczywiście ukłon w stronę niezrównanej Jane Austen) sugeruje dwie bohaterki i tak jest rzeczywiście: są dwie. mają dosyć różne charaktery i różne prowadzą życie – jedna jest kustoszką w muzeum. druga luksusową narzeczoną biznesmena. Ten. niestety. okazuje się gangsterem. w dodatku pechowym: trafia za kratki. a narzeczona zostaje na lodzie. Wraz z przyjaciółką i przyjaciółmi przyjaciółki rozpoczyna więc nowe życie – w podupadającym ośrodku jeździeckim. który wspólnie zamierzają przekształcić w kwitnące gospodarstwo agroturystyczne. Nikt z nich nie ma co prawda zielonego pojęcia o gospodarzeniu. ale od czegóż wrodzona inteligencja!

Dodajmy do tego skomplikowane perypetie sercowe i rodzinne. leciutki – i raczej dobrotliwy – powiew kryminału. sporo humoru. ciepła

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 32.9


Pocałunek Fauna

Autor: Iwona Banach

Pocałunek Fauna to opowieść o losach grupy przyjaciół. o tragedii. która  połączyła ich na zawsze. choć rozproszyła po świecie. O magicznym mieście dzieciństwa na Ziemiach Odzyskanych. którego historia odciska się piętnem na bohaterach. O tęsknocie. która sprawia. że wraca się do korzeni. choćby na chwilę. i o trudnej przyjaźni. która przetrwała upływ lat i zmienne koleje losu.

To także opowieść o niespełnionej młodzieńczej miłości i ludzkich wyborach. które nie zawsze są właściwe. a które często w sposób ostateczny wpływają na ludzkie życie.

Grupa przyjaciół spotyka się po dwudziestu latach. aby zmierzyć się z tajemnicą. z którą nie umieli sobie poradzić. będąc jeszcze nastolatkami. a która zaważyła na życiu każdego z nich.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 33.9prawdy uniwersalne, angielski dla seniorów pdf, miedzynarodowy trybunał karny, pielęgniarstwo internistyczne pdf, bitnicy, tove jansson książki, jak ściągnąć książkę, rupi kaur książki, darmowe książki pdf do pobrania, opowiadania kołymskie pdf, polskie art deco, energia gigawat, ms manwhore po polsku chomikuj, historia wojska polskiego pdf, wirus blacklist, moralnosc pani dulskiej pdf, sekrety storytellerów, jędrzej brewiarz, mistrz i małgorzata audiobook, batalion 303, biblia inwestowania, star wars: empire at war, tijan hate to love you…