Punk 57

Punk 57

Autor: Douglas Penelope

Zamknij oczy. Nie ma tutaj nic. co można zobaczyć.

Była dla niego wszystkim. Myślał nawet. że się w niej zakochał. Dziewczyna z listów. jego Ryen. Obiecali sobie. że nigdy się nie spotkają i nie będą siebie szukać w mediach społecznościowych. Żadnych zdjęć. żadnych spotkań. Tylko listy i oni.

Jednak Misha spotkał ją zupełnie przypadkiem. na imprezie zorganizowanej po to. żeby zebrać fundusze na trasę jego nowo powstałej kapeli. Była tam jego Ryen. I Misha zrozumiał. że dziewczyna z listów go okłamała. Nie była wcale taka. jak to sobie wyobrażał. Była… gorąca. Postanowił. że nie zdradzi jej. kim jest. Jeszcze nie teraz.

I wydarzyła się tragedia. Tragedia. do której być może by nie doszło… gdyby tamtego wieczoru Ryen nie zawróciła mu w głowie. Teraz Misha

34.8: https://woblink.com/ebook/jej-ostatni-obraz-jayne-ann-krentz-malgorzata-stefaniuk-126909u

Cena:


ISBN

9788380977952: Wydawnictwo

Format

31.8: https://woblink.com/ebook/wszystko-co-mam-katie-marsh-25987u

Cena:


Peter and Wendy

Autor: James Matthew Barrie

Język angielski

Poziom B1

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Peter and Wendy przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu Peter and Wendy dostępne na poltext.pl/pobierz

C

36.2: https://woblink.com/ebook/przyszlosc-umyslu-dazenie-nauki-do-zrozumienia-i-udoskonalenia-naszego-umyslu-michio-kaku-12417u

Cena:


ISBN

9788324055258: Wydawnictwo

Format

25.99: https://woblink.com/ebook/zamien-chemie-na-energie-julita-bator-129205u

Cena:


Chyba strzelę focha

Autor: Mikołaj Milcke

Gej w wielkim mieście po krakowskich przejściach z byłym księdzem wraca do Warszawy. Ląduje w ramionach przystojnego Wiktora. Od tej chwili wszystko – z apartamentem w modnej dzielnicy włącznie – wydaje się idealne. Jest związek. miłość i stabilizacja. Myli się jednak ten. kto sądzi. że związek gejów jest wolny od zagrożeń ze strony teściowych. Do akcji wkracza bowiem Marta – z pozoru wrażliwa artystka. w rzeczywistości zapiekła homofobka. która chce zniszczyć sielankę. Główny bohater dochodzi do wniosku. że nie chce już być gejem i wpada w ręce ludzi. którzy twierdzą. że homoseksualizm można wyleczyć. Jak grypę.

Bohater odnalazł się już w wielkim mieście. tym razem musi odnaleźć się w związku. A jak związek (każdy!) to i „mamusia”. Okazuje si

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


Tygodnik Powszechny 85.BONIECKI

Autor: Opracowanie zbiorowe

„Chciałbym zaapelować do przełożonych Adama. żeby – broń Boże – nie znosili zakazu jego wypowiedzi w mediach. To zaszczyt mieć na niego monopol!’ – napisał Piotr Mucharski. redaktor naczelny „Tygodnika Powszechnego”.

Jubileuszowe wydanie „Tygodnika Powszechnego Historia” poświęcone jest w całości byłemu redaktorowi naczelnemu „Tygodnika Powszechnego”. a obecnie redaktorowi seniorowi. ks. Adamowi Bonieckiemu. Przygotowaliśmy je z okazji Jego 85. urodzin.

„TP Historia – 85. BONIECKI” – to wybór najlepszych i najważniejszych tekstów ks. Bonieckiego. który dla wielu Czytelników jest autorytetem i „znakiem jakości” polskiego Kościoła otwartego.

Czytelnik „TP Historia” dowie się. jak doszło do tego. że ks. Boniecki został dziennikarzem. co oznacz

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9efekt dezinformacji, zona terrorysty online, wilcze kobiety, ty i raz dwa trzy, darmowe książki pdf do ściągnięcia, darmowe ebooki mobi, nieboszczyk wędrowny, margielewski marcin, cudowna podróż audiobook chomikuj, najlepsze polskie kryminały, katarynka książka pdf, mały atlas anatomiczny aleksandrowicz pdf, spowiedź stalina, planeta singli2, alfabet mafi…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin