Świat według Garpa

Świat według Garpa

Autor: John Irving

Opisując z pozoru nieprawdopodobne perypetie swoich niezapomnianych bohaterów. John Irving piętrzy i ujmuje w karykaturalnym skrócie problemy. lęki i zagrożenia obecne we współczesnym świecie. Z wyrozumiałością. choć w krzywym zwierciadle. ukazuje nasze – zwykle żałosne – próby zapanowania nad żywiołem. który nas przerasta: życiem.

John Irving (ur. 1942) – jeden z najwybitniejszych amerykańskich pisarzy. Debiutował w 1968 roku powieścią „Uwolnić niedźwiedzie”. Jego czwarta książka. „Świat według Garpa”. przyniosła mu rozgłos na skalę światową. została też z sukcesem sfilmowana.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 37.8


Uśpione królowe

Autor: Hanna Greń

W TRÓJKĄCIE BESKIDZKIM

Mroczne powieści pełne zbrodni i tajemnic wywodzących się z ciemnej strony ludzkiej natury.

Sprzedawca Snów jest seryjnym zabójcą. Atakuje raz w roku. a jego ofiarami są młode kobiety − do tego stopnia różniące się wyglądem i osobowością. że ich wybór wydaje się zupełnie przypadkowy. Zabija je z niezwykłą brutalnością.

Nadkomisarz Konrad Procner i komisarz Marcin Cieślar próbują rozwikłać zagadkę Sprzedawcy Snów i doprowadzić do jego ujęcia. Niestety nie jest to łatwe. gdyż morderca zdaje się nieuchwytny. Po każdym dokonanym zabójstwie na miejscu zbrodni pozostawia tajemniczy list. który stanowi jedyny trop wiodący do schwytania go. Śledztwo nabiera rozpędu. gdy policjanci poznają dwie niezwykłe kobiety. Zenę i Petrę. Jak się później okazuje. obie panie związane są w jakiś sposób ze sprawą Sprzedawcy Snów…

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


https://woblink.com/product-publication/download/15155/epub

1: Autor

:

Cena:


Droga Kasiu. jak żyć lepiej?

Autor: Katarzyna Miller

Masz problem? Nie chowaj go. nie zagłuszaj. Szukaj pomocy i proś o radę. Ten mądry i niezwykle praktyczny poradnik pomoże wyjść z niejednego życiowego zakrętu.

Co robić. gdy:

– rodzina ingeruje w nasze życie osobiste

– w pracy spotykamy osoby toksyczne

– przyjaciele nas opuszczają

– wykańcza nas własna uprzejmość

– boimy się przekroczyć strefę komfortu

– czujemy się rozczarowani i niespełnieni

– rozstaliśmy się. ale… nie do końca

– nasze dzieci się kłócą.

Katarzyna Miller. najsłynniejsza polska psycholog. zawsze uśmiechnięta. pogodna i szczera aż do bólu. odpowiada na listy kobiet i mężczyzn. którzy szukają u niej pomocy i rady w najróżniejszych sytuacjach życiowych. Pytają o związki. miłość. samotność. relacje z samym sobą. Proszą o wskazówki w momentach trudnych. wyjątkowych. czasem po prostu chcą się komuś wygadać. Ufają autorce. bo nigdy nie owija w bawełnę. Potrafi zganić. doradzić. powiedzieć. że coś jest ślepą uliczką. Pisze prostym. żywym. autentycznym językiem. To książka. nad którą się zamyślimy. nieraz roześmiejemy i nierzadko też wzruszymy. Potrzebna każdemu i każdej z nas. A zamykając ją. będziemy trochę lepsi dla samych siebie.

Katarzyna Miller – filozofka. poetka. pisarka. psycholożka. psychoterapeutka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej. Autorka wielu bestsellerowych książek. Gość programów telewizyjnych. autorytet dla tysięcy kobiet i mężczyzn. których spotyka na warsztatach. festiwalach i imprezach związanych z rozwojem osobistym.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9


Czarownica znad Kałuży

Autor: Artur Olchowy

Świat sprzed wojny. która zdziesiątkowała ludzkość. pamięta już tylko Koślawa – stara zielarka mieszkająca nieopodal mazurskiego Okartowa. Przeczuwając zbliżającą się śmierć. przyjmuje na ucznia syna miejscowego gospodarza. by przekazać mu całą swą wiedzę.

Tymczasem do wsi przybywa nowy wikariusz. Realizując swoją szczególną misję. burzy ustalony ład okartowskiej społeczności.

W walce o małą ojczyznę i jej mieszkańców Czarownicy przyjdzie zmierzyć się nie tylko z bezwzględnymi i niekiedy szalonymi ludźmi. lecz także z własną starością. chorobą i sumieniem.

Przed wami niesamowita książka autora. którego naprawdę warto zapamiętać. Szczerze polecam!Robert J. Szmidt. autor Samotności Anioła Zagłady. Łatwo być bogiem i Ucieczki

:

Cena:kompleks portnoya, zagrożenie cywilizacyjne, arlena witt grama to nie drama pdf chomikuj, paulina świst sitwa, alexandra horowitz, kamasutra pl pdf, pies boga kusak, biografia raka, książki na telefon, pamięć absolutna schwarzenegger, święte gry, cholera i inne choroby, pilch spis cudzołożnic, jakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy działając inaczej, chyłka umorzenie, arleta nerka, cinder książka, osaczona pola roxa pdf, unfuck yourself napraw się, kepler johannes, figlik, 31 korytarzy pdf, jerzy dziewulski o polskiej policji, sprawdziany dla klasy 3 szkoły podstawowej do wydrukowania, harry potter okładka…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin