Śpij spokojnie

Śpij spokojnie

Autor: Rachel Abbott

Jak daleko się posuniesz. by zatrzymać przy sobie ukochane osoby?

Kiedy Olivia Brookes dzwoni na policję. by zgłosić zaginięcie męża i dzieci. boi się. że już nigdy ich nie zobaczy. Ma swoje powody. by bać się najgorszego – to nie pierwsza tragedia. której doświadczyła.

Teraz. dwa lata później. główny inspektor Tom Douglas zostaje wezwany. by poprowadzić śledztwo jeszcze raz w tej samej rodzinie. ale tym razem to Olivia znika. Wszystkie dowody wskazują. że jeszcze tego samego ranka była w domu. ale samochód stoi w garażu. a portfel został w torebce. 

Policja chce nadać oficjalny komunikat w tej sprawie. ale z jakiegoś powodu funkcjonariusze nie mogą znaleźć żadnych zdjęć całej rodziny. Nie ma ich w albumach. telefonach i komputerach. Znajdują za to krew…

Czy przeszłość dopad

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 30.9


Sześć grobów do Monachium

Autor: Mario Puzo

Powieść autora niezapomnianego „Ojca chrzestnego”. książki należącej do kanonu gatunku i uznawanej za najlepszy literacki portret sycylijskiej mafii.

Ostatnie dni II wojny światowej. Młody amerykański żołnierz trafia w ręce nazistów. W monachijskim Pałacu Sprawiedliwości rozpoczyna się i kończy okrutne przesłuchanie. Skatowany. znajdujący się na granicy śmierci. kapitan Mike Rogan zdradza plany Aliantów. Jeszcze tylko kilka minut bezlitosnych drwin i naziści pozostawią mężczyznę na pewną śmierć. Claus von Osteen precyzyjnie wymierza Lugera i oddaje ostatni strzał. Gniew i nienawiść pozwalają Michaelowi przeżyć. Mężczyzna poprzysięga krwawą zemstę i nie spocznie. póki nie zabije swoich dręczycieli. Mroczny. pełen okrucieństwa i niezwykle plastyczny thriller. który

:

Cena:


Przepaść

Autor: Paver Michelle

Przeszłość nie chce być pogrzebana. A prawda wcale nie wyzwala.

Himalaje. rok 1935.

Kanczendzonga. Mityczna góra. trzeci co do wielkości szczyt na Ziemi. Jej lawiny są zabójcze. a rozrzedzone powietrze i ekstremalne wysokości wywołują zaburzenia. które mogą doprowadzić do obłędu. 

Pięciu Anglików wyrusza z Dardżyling. pragnąc zdobyć święty szczyt. Ich odwaga i upór nie zachwieją się. aż do czasu… Góra nie jest ich jedynym przeciwnikiem – jeszcze jedno. koszmarne niebezpieczeństwo czai się w przepaści…

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


https://woblink.com/product-publication/download/170293/epub

1:

:

Cena:


Aniela

Autor: Izabela M. Krasińska

Poruszająca opowieść o ludzkich losach

Aniela miała trudne dzieciństwo i nie zaznała wiele miłości. Gdy spotyka Adama. decyduje się związać z nim swoją przyszłość. Razem próbują ułożyć życie swojej rodziny w trudnych. wojennych czasach. Gdy życie stawia przed Anielą kolejne wyzwania. kobieta zmuszona jest znaleźć w sobie siłę. która pozwoli jej pokonać przeszkody i przezwyciężyć wszystkie problemy.

Czy Aniela zapewni szczęśliwą przyszłość sobie i swojej rodzinie? Jak potoczą się jej dalsze losy w okrutnej rzeczywistości?

Miłość i nienawiść. życie i śmierć. rozpacz i siła. Małe radości i lęk o przyszłość rodziny. To wszystko składa się na poruszającą sagę rodzinną „Matki i córki” Izabeli Krasińskiej.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 23.05


Córka Stalina

Autor: Rosemary Sullivan

Jesteś córką Stalina. Jesteś więc martwa za życia. Twoje życie dobiegło już końca. Nie żyjesz własnym życiem ani żadnym innym. Istniejesz tylko jako dodatek do pewnego nazwiska.

Swietłana Alliłujewa

Stalin kochał tylko ją. Ta miłość jednak nie mogła przynieść nikomu szczęścia. Choć Swietłana dorastała w złotej klatce kremlowskich pałaców i traktowano ją jak księżniczkę. jej losy naznaczone były tragedią. Osaczona przez ojca i totalitarny system. musiała podporządkować swoje życie regułom okrutnego reżimu. Jej matka popełniła samobójstwo. ukochany trafił do gułagu. członkowie rodziny i przyjaciele znikali w tajemniczych okolicznościach. Chociaż pragnęła tylko miłości i akceptacji. po kolei traciła tych. których kochała. Uporczywie szukając wł

29.9: https://woblink.com/ebook/wiedzma-duszona-w-winie-marta-obuch-126217u

Cena:karolina wilczyńska rok na kwiatowej, weź i się módl, historia bez cenzury ksiazka, na tropie zbrodni, zdążyć przed panem bogiem rozprawka, złe chmielewski, maria simma pdf, michał garapich, chico xavier książki, jacek kall reklama, biochemia podręcznik dla studentów uczelni medycznych pdf, podróż cilki, eseistyka, ani mru mru skecze, krzysztof sala, lassie wróć książka, ten dzień doci, mortal kombat x poradnik, śmierć w tekstach kultury, wszystkie ręce umyte sprawa barbary blidy, józef białek czas niewolników, darknet książka, dopóki śmierć nas nie rozłączy pdf, elementarne zagadnienia ekonomii milewski pdf, pid medycyna…