Nieznane więzi natury

Nieznane więzi natury

Autor: Peter Wohlleben

Jeśli spotkałeś się z opinią. że korniki to pasożyty niszczące zdrowy las. a wilki to tylko niebezpieczne drapieżniki. które wymagają odstrzału. to sprawdź. jakie są fakty. W swojej kolejnej książce Peter Wohlleben ujawnia niewidoczne dla zwykłych obserwatorów więzi między wszystkimi stworzeniami – od niepozornych bakterii po dumne dęby i buki. Pokazuje nam. jak ich wzajemne relacje trzymają w ryzach cały bogaty ekosystem. dzięki czemu pozostaje on w równowadze. Uświadamia. że o środowisko musi dbać nie tylko „leśna policja”. Przyszłość błękitnej planety zależy również od tego. jaką rolę w tym procesie odegrają ludzie.

Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 27.99


ISBN

9788324060054: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/kamien-na-kamieniu-2019-wieslaw-mysliwski-178301u

Cena:


Na krawędzi otchłani

Autor: Bernard Minier

Witajcie w Hongkongu! Witajcie w najbardziej tajemniczej firmie świata! Witajcie… na krawędzi otchłani!

Moira. młoda Francuzka. ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji. podejmuje pracę w Hongkongu. Jej nowa firma to chiński wiodący producent nowych technologii. Praca nad prototypem wirtualnego opiekuna o wiele mówiącej nazwie Deus to dla niej życiowa szansa. Moira dość szybko orientuje się. że firma kryje wiele sekretów. i to nie tylko związanych z ochroną nowych rozwiązań technologicznych .Wśród jej pracowników mnożą się morderstwa. samobójstwa i wypadki. Moira czuje się śledzona i obserwowana. Wkrótce dziewczyna uświadamia sobie. że prawda. która czeka na nią u kresu nocy. jest bardziej przerażająca niż najgorszy z sennych koszmarów.

Na krawędzi otchłani to powieść niezwykle aktualna. która dotyczy każdego z nas. czy tego chcemy czy nie. To powieść o rodzącym się na naszych oczach świecie. w którym potęga technologii i sztucznej inteligencji skłania do snucia najczarniejszych scenariuszy.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9


Co kryją jej oczy

Autor: Sarah Pinborough

Bez względu na wszystko nie zdradzaj zakończenia!

Nie ufaj tej książce…

Nie ufaj tej historii…

Nie ufaj sobie.

Tylko mąż i żona wiedzą. co się dzieje w ich małżeństwie. A jeśli nawet oni nie znają prawdy? David i Adele wydają się parą idealną. Ceniony psychiatra i jego olśniewająco piękna. zapatrzona w męża żona budzą powszechny zachwyt. Ale dlaczego on zamyka ją w domu?

I dlaczego ona ukrywa przed nim nową przyjaciółkę? Louise. nowa sekretarka Davida daje się wciągnąć w orbitę tej dziwnej pary – z nią się przyjaźni. z nim romansuje. I coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu. że w związku tych dwojga dzieje się coś bardzo złego. Ale Louise nie zdaje sobie sprawy z zasięgu tego zła ani z tego. jak daleko może się posunąć ktoś zakochany na śmierć i życie.

„Co kryją jej oczy” to mroczny thriller. w którym napięcie rośnie powoli i nieubłaganie. aż do niespodziewanego zwrotu akcji. który stawia na głowie tę historię miłosnego trójkąta – a także sposób. w jaki patrzysz na świat.

Proza Pinborough tętni życiem i emocjami. które udzielają się czytelnikowi. Nie mogłem się oderwać.

Stephen King o Sarah Pinborough

Mroczna. wciągająca. z zaskakującym zakończeniem. Sarah Pinborough stanie się waszą nową obsesją.

Harlan Coben

Mroczna i niepokojąca. Ta powieść zdominuje twoje życie.

Joe Hill

Sarah Pinborough to literacki kameleon o zdumiewającej sile sugestii i wdzięku. Może nawet złamać ci serce.

Neil Gaiman

W chwili. gdy wydaje ci się. że już wszystko rozumiesz. Pinborough stawia fabułę na głowie… Zakładam się o wszystko. że NIGDY nie odgadniesz zakończenia.

Sam Baker

Jeśli ta książka nie zostanie thrillerem roku. to nie ma sprawiedliwości.

Sarah Lotz

Mistrzowska narracja. która iskrzy się napięciem aż do eksplozji na koniec. Cudownie niepokojąca.

Angela Clarke

Najbardziej niepokojący thriller roku… Przeczytaj jak najszybciej. zanim ktoś zdradzi ci zakończenie.

John Connolly

Rozkosznie mroczna love story. a przy tym wstrząsająca. zabawna i emocjonująca. Witajcie w świecie Sarah Pinborough.

Sarah Langan

Współczesny trójkąt miłosny z tak wieloma zakrętami. że zaczniecie się zastanawiać. czy ta konkretna figura geometryczna ma więcej niż trzy wierzchołki. Mistrzostwo w żonglowaniu nastrojami i dowód. że każdy kij ma dwa końce. I to zakończenie. o rany! Najnowsza powieść Pinborough sprawiła. że zacząłem podawać w wątpliwość wszystko. A rozwiązanie zagadki przeraziło mnie bardziej niż początkowa niepewność. Uwielbiam „Co kryją jej oczy”. To nowoczesny thriller o trójkącie miłosnym. Byłby z niego cholernie dobry film.

Josh Malerman

Sarah Pinborough – angielska pisarka. autorka bestsellerowych horrorów i thrillerów. m.in. książek z serii „Torchwood”. scenarzystka. Pod pseudonimem Sarah Silverwood pisze powieści dla młodzieży.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


ISBN

9788380833616: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/zakrety-losu-nowe-pokolenie-agnieszka-lingas-loniewska-26520u

Cena:


ISBN

9788382100464: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/mecz-to-pretekst-futbol-wojna-polityka-anita-werner-michal-kolodziejczyk-197810u

Cena: Michał Kołodziejczykciemności opowiadanie josepha conrada, plutopia. atomowe miasta i nieznane katastrofy nuklearne, ucieczka od wolności, chłopak który wiedział o mnie wszystko pdf, adiobook, proces jezusa w świetle prawa rzymskiego, liz fielding chomikuj, kult ksiazka, ćwiczenia propriocepcji, dokumentacja medyczna w praktyce, randka z hugo bosym, erotyka w sztuce, logo my3 do druku, harlan coben netflix…