1

1

:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/202965/epub

1:

:

Cena:


Szczęśliwy

Autor: Anton Czechow

“Szczęśliwy” to opowiadanie Antoniego Czechowa. jednego z najsłynniejszych rosyjskich pisarzy i dramaturgów. Uznawany jest powszechnie za mistrza małych form literackich.

Iwan Aleksejewicz podczas postoju wysiadł z wagonu. by napić się koniaku. Teraz nie może odnaleźć przedziału. którym podróżował wraz z żoną. z którą właśnie odbywają podróż poślubną. W wagonie spotyka dawno niewidzianych znajomych.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 3.49


Podróże Gulliwera

Autor: Jonathan Swift

“Podróże Gulliwera” to najsłynniejsza powieść Jonathana Swifta. irlandzkiego pisarza. autora licznych utworów satyrycznych.

Powieść ta zyskała sobie ogromną popularność i uznawana jest za jedną z najważniejszych książek angielskiego oświecenia. Książka przedstawia się jako powieść podróżnicza. której narratorem jest Lemuel Gulliwer. Z uwagi na drastyczne często fragmenty. doczekała się ona szeregu wariantów dostosowanych do różnych czytelników. Oryginalna książka jest ostrą. brutalną satyrą. Jej opublikowanie świadczy o znacznej wolności słowa w Wielkiej Brytanii pierwszej połowy XVIII wieku.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 4.49


ISBN

9788366051072: Wydawnictwo

Format

20.3: https://woblink.com/ebook/diabelska-pulapka-john-bevere-205041u

Cena:świat inkwizytorów, iq wechslera, dominic natasha knight, ruiny i zgliszcza, jerzy chociłowski, ludzie. krótka historia o tym jak spieprzyliśmy wszystko, chorzy psychicznie, książka online za darmo, wienczyslaw glinski, niesamowite przygody dziesięciu skarpetek audiobook, pzwl wydawnictwo, warchoł wychowanie fizyczne, książka my3, sponsor tom 1 pdf, średniowiecze pdf, matematyka finansowa podgórska pdf…