Save you

Save you

Autor: Mona Kasten

Kiedy Ruby widzi Jamesa pijanego. zaćpanego i na dodatek w objęciach Elaine. jej świat wali się w gruzy. Nie wie. że James usiłuje uporać się z gigantyczną tragedią – jego matka nagle zmarła. a ojciec zabronił mu mówić o tym komukolwiek. póki nie ukaże się oficjalna informacja.

Ruby jest w rozsypce. James ucieka od rzeczywistości. podczas gdy jego siostra usiłuje się w tym wszystkim jakoś odnaleźć. by ratować brata i nową przyjaciółkę.

James uparcie stara się odzyskać Ruby. Oboje zdają sobie sprawę. że to. co się między nimi wydarzyło. było za szybko. za mocno. za nagle – i teraz. powoli. poznają się od nowa. I kiedy wydaje się już. że wszystko jest na najlepszej drodze. że happy end dla tej pary jest tuż-tuż… ojciec Jamesa. chcąc raz na zawsze pozbyć się Ruby. przesyła dyrektor

34: https://woblink.com/ebook/zasady-magii-alice-hoffman-danuta-gorska-170560u

Cena:


Rzeka kłamstw

Autor: Edyta Świętek

Rzeka kłamstw to najnowsza powieść Edyty Świętek otwierająca cykl Grzechy młodości. Autorka zaprasza w podróż do Bydgoszczy lat siedemdziesiątych. Ukazuje w niej codzienne radości i smutki polskiej rodziny. które splatają się z realiami życia w minionej epoce.

Elżbieta i Tymoteusz niedawno wprowadzili się do przestronnego mieszkania na osiedlu Kapuściska. Tymoteusz ma przed sobą świetlaną przyszłość i dobrze zapowiadającą się karierę.

Kazimierz. choć pasjonuje się kryminologią z którą wiąże się jego praca zawodowa. jest nieustannie namawiany do wstąpienia w szeregi Służby Bezpieczeństwa. Jego ukochana żona Ewa marzy o karierze wokalnej.

Agata nie potrafi odnaleźć się w roli statecznej mężatki. Młoda polonistka wciąż wdaje się w romanse z innymi mężczyznami.

Eugeniusz wciąż pakuje się w różne tarapaty. Krewki młodzieniec wpada nie tylko w ręce Służby Bezpieczeństwa. ale również w sidła miłości.

Czasy się zmieniają. ale ludzkie tęsknoty i namiętności pozostają takie same. Edyta Świętek z literackim kunsztem miesza w życiu swoich bohaterów. a co ważniejsze także w sercu czytelnika! Pochylcie się nad „Grzechami młodości”. To prawdziwie sentymentalna podróż!

Agata Kołakowska. pisarka

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


Mroczniejszy odcień magii

Autor: V.E. Schwab

Intrygująca powieść fantasy. w której magicznej wizji równoległych Londynów dorównuje oryginalna kreacja barwnych bohaterów

Witajcie w Szarym Londynie – brudnym i nudnym. pozbawionym magii. rządzonym przez szalonego króla Jerzego III. Istnieje też Czerwony Londyn. w którym w równej mierze szanuje się życie i magię. oraz Biały. miasto wycieńczone wojnami o magię. A niegdyś. dawno temu. istniał jeszcze Czarny Londyn… Teraz jednak nikt o nim nawet nie wspomina.

Oficjalnie. Kell jest podróżnikiem z Czerwonego Londynu – jednym z ostatnich magów. którzy potrafią przemieszczać się pomiędzy światami – i działa jako posłaniec między Londynami i ambasador Czerwonego królestwa rodziny Mareshów. Nieoficjalnie. uprawia przemyt – bar

:

Cena:


ISBN

9788379035496: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/dziady-adam-mickiewicz-21769u

Cena:


ISBN

9788375156171: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/roslinny-patrol-wojtowicz-ewa-129989u

Cena:


ISBN

9788381256896: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/wiedzmie-drzewo-tana-french-148247u

Cena:piotr zachara, chłopcy z placu broni cała książka, opracowanie granica, bajka o niegrzecznym chłopcu, biznes czyli sztuka budowania relacji, równoległe światy, bolkowski teoria obwodów pdf, jeden milion, halina zgółkowa, pilipiuk raport z północy, tajemnica siedmiu zegarów, playboy pdf, zgubiona dusza tokarczuk, marcin kołaczkowski joanna kołaczkowska, fredro sztuka obłapiania, komiks lucyfer, imie rozy pdf…