Małe kobietki

Małe kobietki

Autor: Louisa May Alcott

Akcja powieści rozgrywa się w latach 60. XIX wieku w miejscowości Concord w stanie Massachusetts. Podczas gdy ojciec rodziny walczy w wojnie secesyjnej. jego cztery córki – Jo. Meg. Amy i Beth – zostały w domu z matką. Jest to opowieść o dorastaniu. poszukiwaniu miłości oraz odnalezieniu swojego miejsca na świecie. Książka zdobyła ogromne powodzenie. O jej sukcesie zadecydowała przede wszystkim sprawnie skonstruowana fabuła. przekonująco naszkicowane postacie i zabawne. z dużym dowcipem opisane sytuacje.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 12.45


ISBN

9788324045389: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/koniec-historii-i-ostatni-czlowiek-francis-fukuyama-28582u

Cena:


Czerwony rynek

Autor: Scott Carney

Dziennikarz śledczy Scott Carney spędził pięć lat. badając przynoszący krocie handel ludzkimi ciałami – nielegalny. krwawy i brutalny „czerwony rynek”. Odnalazł indyjską wioskę zwaną Kidneyvakkam. gdyż większość jej mieszkańców dawno posprzedawała już nerki; rozmawiał z hienami cmentarnymi. ludźmi. którzy kradną ciała z grobów. kostnic i stosów pogrzebowych. by produkować szkielety anatomiczne; odwiedził starożytną świątynię. która eksportuje włosy swoich wyznawców do Ameryki. zarabiając na tym miliony dolarów.

W XXI wieku ciało ludzkie znów stało się towarem. regulacje prawne sprzyjają nadużyciom. W sytuacji zagrożenia życia nie chcemy zadawać niewygodnych pytań o pochodzenie krwi czy narządów do przeszczepu. Gdy możemy wybierać. kupujemy peruk

16.14: https://woblink.com/ebook/behawiorysta-remigiusz-mroz-24954u

Cena:


Ostatnie rozdanie 2019

Autor: Wiesław Myśliwski

Wiesław Myśliwski jest twórcą przywracającym wiarę w sens i wartość prawdziwej literatury. Jego powieści wynikają z głębokiej wewnętrznej potrzeby wyrażenia – i równocześnie poznania – prawdy o ludzkim losie. przeznaczeniu. przemijalności. pamięci. miłości. sensie istnienia.

O tym – choć nie tylko o tym – mówi jego powieść Ostatnie rozdanie. kolejne prozatorskie arcydzieło. na które czekaliśmy kilka lat. Myśliwski publikuje rzadko. pisze długo. zgodnie z przeświadczeniem. że „pisać książki powinno się dopiero. gdy człowiek naprawdę czuje. że nie ma już żadnego innego wyjścia (…). wtedy kiedy jest się przekonanym. że ma się coś naprawdę do powiedzenia komuś drugiemu”.

Ostatnie rozdanie to dzieło „totalne”. które chce objąć całość l

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 23.9noah po prostu jest, poe poradnik, matematyka 2 gimnazjum pdf, becca fitzpatrick książki, areopagitica, zygfryd juczyński, enneagram a typy osobowości chomikuj, dna odkrycie, historia wychowania pdf, jezioro narocz, zdrowy mózg, mężczyźni objaśniają mi świat, angielski słownictwo c2 pdf, john rawls teoria sprawiedliwości, siostry agnieszka krawczyk, aleksander gieysztor mitologia słowian, przebudzenie de mello pdf, dziewczynka z parku audiobook…