Śmiały podryw

Śmiały podryw

Autor: Scarlett Cole

Obcesowy i bezczelny Dred Zander na pozór wydaje się właśnie tym mężczyzną. którego Pixie powinna za wszelką cenę unikać. Porzuciwszy swoją przeszłość i tożsamość. dziewczyna stara się od nowa zbudować życie – bezpieczne. spokojne i pewne. Ktoś taki jak Dred kompletnie do niego nie pasuje. ale on ma ten temat inne zdanie. Orzechowe oczy Pixie. fioletowe włosy i piękny egzotyczny tatuaż nie dają mu spokoju. Musi ją zdobyć. musi ją przekonać. że wspólnie mogą stawić czoło koszmarom przeszłości i ufnie spojrzeć w przyszłość.

Wydawnictwo: Akurat

Cena: 31.9


Zmowa

Autor: Dario Correnti

Potworne czyny zdarzają się najczęściej w najzwyklejszych miejscach. Na przykład na prowincji w północnych Włoszech. gdzie ludzie mieszkają w uroczych domkach z ogródkami i spokojnie piją poranną kawę.

Właśnie w takim miasteczku seryjny morderca zabija młode kobiety. Jest błyskotliwy i przebiegły. ale i wyjątkowo okrutny. ze zbrodni czerpie przyjemność. a ze ścigającymi go śledczymi wyraźnie się bawi.

Gdy policja jest bezradna. z zabójcą usiłuje się zmierzyć para dziennikarzy: zgorzkniały. rozczarowany życiem. ale piekielnie skuteczny i doświadczony Marco Besana oraz Ilaria Piatti – niezdarna. choć niezwykle inteligentna stażystka. Ten osobliwy duet dostrzega to. czego inni nie zauważają.

Czasu jest coraz mniej… Morderca tęskni za krwią.

Dario Correnti

Dario Correnti

32: https://woblink.com/ebook/opowiesc-o-dwoch-miastach-charles-dickens-25850u

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9788328705579: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/ikigai-japonski-sekret-dlugiego-i-szczesliwego-zycia-katarzyna-mojkowska-francesc-miralles-hector-garcia-piugcerver-27490u

Cena: Hector Garcia Piugcerver


AKTA ODESSY

Autor: Frederick Forsyth

W końcowej fazie II wojny światowej. gdy ostateczna klęska Trzeciej Rzeszy wydawała się nieunikniona. dowódcy kierowanej przez Himmlera SS rozpoczęli przygotowania do ucieczki.

Z Niemiec wywieziono znaczne ilości złota. które zdeponowano na tajnych kontach bankowych; spreparowano fałszywe dokumenty tożsamości mające umożliwić nazistowskim oprawcom rozpoczęcie nowego życia w powojennej Europie i na innych kontynentach. Gdy w końcu alianci zajęli Berlin. okazało się. że większość esesmanów zniknęła. Dysponująca ogromnymi funduszami Tajna Organizacja Byłych Członków SS. w skrócie „Odessa”. zaczęła pod koniec lat 40. prowadzić aktywną działalność w Niemczech Zachodnich. dbając o bezpieczeństwo i interesy byłych oficerów złowrogiej formacji oraz bezwzględnie rozprawiając się ze wszystk

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 2.9zwierzę zwane człowiekiem pdf, ebooki za darmo, marcin wolski drugie życie, ove logmansbo, jak czytać mapę, dobre myśli chomikuj, jak dobrze tadeusz różewicz, harry potter i ksiaze polkrwi pdf, jej wisienki pdf, czy wróżka zębuszka istnieje, tadeusz borowski książki, maja klemp, autocad 2009, głębia. skokowiec, shinrin-yoku. sztuka i teoria kąpieli leśnych, wszystko się zmienia, syberia 1 poradnik, robert czulda, zrozumiec programowanie, współczesna stomatologia wieku rozwojowego pdf…