1

1

:

:

Cena:


:

:

Cena:


1

Autor: Joanna Opiat-Bojarska

Marta Guzowska

Autor: Małgorzata FUgiel-Kuźmińska

Cena: Max Czornyj


Tylko twój

Autor: Vi Keeland

Gorący playboy i milioner. który może być kimś więcej niż tylko letnim romansem

To miała być wymarzona podróż poślubna. Turkusowa woda. spacery w blasku księżyca. gorące słowa i gorące chwile z ukochanym mężczyzną. Do pięknego obrazka zabrakło tylko… pana młodego.

Sydney zerwała z narzeczonym dwa miesiące przed ślubem. Nie zamierza jednak rezygnować z zaplanowanego wyjazdu i wyrusza z przyjaciółką na wakacje.

Na miejscu poznaje Jacka. z którym spędza kilka upojnych i niezobowiązujących chwil. Sydney nie spodziewa się. że letni flirt przerodzi się w coś więcej. Jednak Jack jest typem faceta. o którym niełatwo zapomnieć.

‚To zdecydowanie historia w stylu Greya i Crossa z seksownym milionerem. który nie ma zamiaru się ustatkować i który ma swoje sekrety i przeszłość. która za nim

24.9: https://woblink.com/ebook/do-szczescia-przez-lzy-marianne-williamson-180301u

Cena:ginekologia onkologiczna, chesterton ortodoksja, mariusz próchniak, bogdan szagdaj, laury palmer, małgorzata musierowicz kłamczucha audiobook, harry potter i książe półkrwi ebook, angielski ebook, klątwa kreatorów, bo we mnie jest ex, zatriumfuje, marina abramovic pokonać mur, z każdym oddechem pdf, jakub ćwiek stróże, harlan coben najczarniejszy strach, tożsamość narracyjna, gdzie jest czarna owca brain test, zbożowa głowa pdf, ketogeniczna biblia, marcin radwan, archiwum burzowego światła tom 4, joanna klimowicz, stolarstwo książka pdf, obraz rodziny w tangu, wielka księga basi i franka…