Moja hiszpańska przygoda

Moja hiszpańska przygoda

Autor: Isabelle Broom

Lato w Hiszpanii z mężczyzną. w którym jesteś zakochana…
Czyż można o czymś więcej marzyć?
Ale uważaj na marzenia. bo mogą się spełnić!

Hannah Hodges nie może uwierzyć w swoje szczęście: dostała propozycję. o której nie śniła. Razem z kolegami ma przez miesiąc kręcić film dokumentalny w malowniczym andaluzyjskim miasteczku. Będzie mogła spędzać długie słoneczne dni z Theo. jej szefem (i wymarzonym facetem)! Jeśli tylko Tom (jej przyjaciel i kamerzysta) i Claudette (prezenterka i kompletna wariatka) przestaną psuć jej szyki…
A potem wszystko się jeszcze bardziej komplikuje. kiedy zjawia się Nancy. przyrodnia siostra Hannah.
A cóż ona tu robi?
Czy choć raz wżyciu Hannah nie może mieć jednego idealnego lata. bez żadne

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 34.9


Jak być silną i wysoko wrażliwą.

Autor: Sylvia Harke

Niezwykle empatyczny poradnik dla kobiet. w którym spotykają się dwie kultowe książki: „Biegnąca z wilkami” Clarissy Pinkoli Estes i „Wysoko wrażliwi” dr Elaine Aron. Wysoka wrażliwość sprawia. że my. kobiety. postrzegamy świat w wyjątkowy sposób. ale jednocześnie z tego powodu czujemy się bardzo wyobcowane i samotne… Potrzebujemy szczególnego wsparcia. by dostrzec i pokochać swoją niepowtarzalność. Ta książka powstała. aby przywrócić nam równowagę. powstrzymać gonitwę myśli i zdjąć z naszych barków ciężar poczucia winy oraz wstydu. Sylvia Harke uczy wysoko wrażliwe kobiety miłości do samej siebie; pragnie im przekazać. że znajdą odpowiedzi na swoje pytania. będą kochane. odkryją własną ścieżkę. i przede wszystkim – że są doskonałe takie. jakie są! Dzięki temu poradnikowi zrozumiesz. że nie jesteś sama. i dowiesz się. jak po kobiecemu radzić sobie z wysoką wrażliwością. Dostrzeżesz w sobie pokłady empatii i kreatywności. Nauczysz się słuchać swojej intuicji. Pomogą ci w tym inspirujące historie innych wrażliwych kobiet. medytacje z przewodnikiem. rozszyfrowanie kodów zawartych w bajkach i starożytnej kobiecej wiedzy. Otwórz się na swoją wrażliwą stronę i odkryj ukryte w niej piękno!

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 37.9


Dziennik Bridget Jones. Dziecko OPR.MK.

Autor: Helen Fielding

 BRIDGET JONES

UWIELBIANA SINGIELKA I ŚWIATOWY FENOMEN POWRACA… Z BRZUSZKIEM.

Seria niespodziewanych. lecz typowych dla Bridget zdarzeń doprowadza do upragnionej ciąży. Jak zwykle. nie wszystko idzie po myśli naszej bohaterki. Oczekiwanie na potomka stanie się dla Bridget pasmem niecodziennych wyborów żywieniowych. dziwacznych rad pijanych Singielek i Dętych Mamusiek. wygłupów i amorów. radości i smutków. A całe to szaleństwo zdominuje jedno. wyjątkowo niezręczne pytanie: Kto jest ojcem?

O KSIĄŻKACH HELEN FIELDING:

„Chyba żadnej książki nie mogę polecić z większą radością. Kosmicznie śmieszna. cudownie wnikliwa. nieskończenie wzruszająca”.

                 

27: https://woblink.com/ebook/widok-z-mojego-boksu-jerzy-pilch-173221u

Cena:


Ilu przyjaciół potrzebuje człowiek?. Liczba Dunbara i inne wybryki ewolucji

Autor: Robin Dunbar

Książka wybitnego antropologa. w której każdy znajdzie coś dla siebie. Robin Dunbar zabiera nas w podróż w świat ewolucji. naukowych odkryć i psychologii. Wyjaśnia m.in. dlaczego monogamiście potrzebny jest większy mózg. dlaczego warto kupić nowy garnitur na rozmowę o pracę. jak interpretować ogłoszenia matrymonialne. ryzyko igrania z mechanizmami ewolucji oraz ilu maksymalnie przyjaciół możemy zdobyć w ciągu całego życia.

To prowokacyjna i pobudzająca wyobraźnię lektura. obowiązkowa dla wszystkich. którzy chcą zrozumieć. dlaczego ludzie zachowują się tak. jak się zachowują – i co to znaczy ‚być człowiekiem’.

Zabawna i pouczająca książka. Obejmując imponujący zakres tematów i dyscyplin naukowych. Dunbar eksploruje sposoby. przez które nasze mózgi kontrolują każdy aspekt naszego życia społecznego (niespodzianka – jesteśmy znacznie mniej skomplikowani. niż nam się wydaje). Nasze potrzeby. preferencje i podobieństwa są wypadkową tego. czym – a nie kim – jesteśmy. Pełna ciekawych faktów i naznaczona niepodrabialnym stylem autora. książka Dunbara to fascynujący wykład. którego większość czytelników nie chciałaby przegapić. – „Publishers Weekly”

Autor przemawia z pozycji autorytetu i uwodzi nas swoim stylem tak. jak może to robić tylko wytrawny gawędziarz. – „New Scientist”

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

Cena: 49.9chłopak taki jak ty pdf chomikuj, sejm nauczycielski, krótkie odpowiedzi na wielkie pytania chomikuj, stefan nowak metodologia badań społecznych pdf, piramida maslowa książka, ebook biblioteka, pan przystojny pdf, antybrat pdf chomikuj, matyszczak marta, wszystkie ręce umyte. sprawa barbary blidy, aleksander daukszewicz, cykl życia produktu pdf, prawo dyplomatyczne i konsularne sutor, analiza finansowa literatura, receptura apteczna jachowicz, melodia serca, michał pszczółkowski, ebuki, harlequin filmy na podstawie, demonologia nauka…