Hau. Psy. pieski i bestie w baśniach. mitach i wierzeniach

Hau. Psy. pieski i bestie w baśniach. mitach i wierzeniach

Autor: Bringsvaerd Tor

„Bóg stworzył ziemię. niebo i wodę. księżyc i słońce. Stworzył człowieka. ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał”.

Porzekadło rdzennych Amerykanów

W poszukiwaniu śladów psów Tor Åge Bringsværd przekopał historię świata i literaturę i wyłuskał to. co najciekawsze. Znalazł mity. legendy. baśnie. podania ludowe i mnóstwo zaskakujących ciekawostek ze wszystkich miejsc i czasów. Od mitologii greckiej po wierzenia ludów Afryki. od religii i filozofii po kreskówki i filmy. Przedstawia fenomen psiej natury i jego miejsce w naszym życiu.

Są tu opowieści o psach bogów i czarownic. o tym. jak pies podarował człowiekowi ogień. o kobiecie. która poślubiła psa oraz saga o psie. który został królem. Są tu psy nieb

29.9: https://woblink.com/ebook/moc-czarownicy-mat-auryn-201304u

Cena:


Przygody Sherlocka Holmesa. Część II. Angielski z Arthurem Conanem Doylem

Autor: Arthur Conan Doyle

To już II część przygód legendarnego detektywa Sherlocka Holmesa i jeszcze więcej opowiadań. Idealna propozycja dla osób lubiących poczuć dreszczyk emocji. W zbiorze znajduje się aż siedem następujących opowiadań: The Six Napoleons (Sześciu Napoleonów). The Three Students (Trzech studentów). The Second Stain (Druga plama). The Musgrave Ritual (Rytuał Musgrave’ów). The Noble Bachelor (Nobliwy kawaler). The Beryl Coronet (Diadem z berylami). The Resident Patient (Stały pacjent). W każdej historii pojawia się zagadka kryminalna – często skomplikowana i nietypowa – która zawszezostaje rozwiązana dzięki niezawodnym metodom Holmesa.

Opis serii:

Książki z serii Metoda Edukacyjnego Czytania Ilyi

19.9: https://woblink.com/ebook/paliwo-dla-dominacji-tomasz-grzegorz-grosse-202184u

Cena:


ISBN

9788381037266: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/swiat-na-winnych-szlakach-tomasz-prange-barczynski-203269u

Cena:święci grzesznicy tom 3 pdf, czerwona wdowa, teraz matura matematyka poziom rozszerzony pdf, porady na zdrady pobierz, thorgal komiks pdf, polska 1939 roger moorhouse, trening sportowca, kolorowanka gra o tron, broad peak niebo i piekło pdf, powieść kafki, kim są narodowcy, trylogia silos, wincenty łaszewski, vi poradnik, adam hamrol, saper zawód, voblink, pozycja depresyjna…