Rynek i ratusz

Rynek i ratusz

Autor: Niall Ferguson

Kto pociąga za sznurki. z kim spiskuje i jak zyskuje władzę?

Niall Ferguson. jeden z najsławniejszych historyków świata. profesor Uniwersytetów Harvarda. Oxfordu i Stanforda. demaskuje hierarchie i sieci. które wpływają na losy świata

Dzięki wszechstronnemu i mistrzowsko napisanemu dziełu autora bestsellerowej Potęgi pieniądza dowiecie się. co łączy hiszpańskich konkwistadorów. bankierów z rodu Rothschildów. dawne żydowskie elity finansowe. inteligencję z czasów zimnej wojny. fundusze George’a Sorosa i współczesnych islamskich terrorystów.

To książka. która jako pierwsza oddaje należne miejsce sieciom powiązań – powszechnej od stuleci i zyskującej na popularności dzięki nowym technologiom formie organizowania się. niedocenianej dotąd przez historyczne źródła.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 44.9


ISBN

9788380436022: Wydawnictwo

Format

21: https://woblink.com/ebook/czas-zbawienia-grzegorz-rys-bp-181174u

Cena:


ISBN

9788380836143: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/na-szczycie-nieczysta-gra-k-n-haner-30808u

Cena:


Kolacja z Tiffanym

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Agnieszka Lingas-Łoniewska po mistrzowsku prowadzi czytelników przez zawiłą intrygę. bawi. wzrusza i oszałamia!

Komedie romantyczne są do bani – twierdzi Natalia Lisek. Może i racja. ale jej życie zaczyna niepokojąco przypominać jedną z nich. Tu niespodzianka goni niespodziankę. a śmiech walczy ze wzruszeniem!

Natalia Lisek pochodzi spod Wrocławia. nosi grube okulary i… hm – delikatnie mówiąc. jest ciut roztrzepana. Właśnie straciła pracę i robi wszystko. by znaleźć nową – a zarazem dowieść rodzicom. że chce żyć po swojemu i świetnie da sobie radę.

Szczęście lubi sprzyjać takim jak ona – jest inteligentna. błyskotliwa. pełna uroku osobistego i nietuzinkowych pomysłów. To wszystko sprawia. że chociaż często wpada w tarapaty. zawsze wychodzi z nich cało

:

Cena:


Tylko martwi nie kłamią

Autor: Katarzyna Bonda

Profiler policyjny musi rozwikłać zagadkę śmierci śmieciowego barona. którego ciało znaleziono w jednej z katowickich kamienic. Wszystkie poszlaki wskazują na biznesowe porachunki. ale Hubert Meyer czuje. że sprawa może mieć związek z morderstwem sprzed 17 lat.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 31.9playboy za sterami pdf, atlas zbuntowany audiobook, bronnie ware, cioran emil, john maxwell książki, film do widzenia do jutra, narratologia paweł tkaczyk, dzikie stwory, teoria wszystkiego powstanie i losy wszechświata, achaja tom 3, misha glenny, 27 po niemiecku, wyznania św. augustyna, wiersze liryczne, ryszard michalak, siddhartha hermann hesse, typy zdań…