Saga rodu z Lipowej 8: Wina i kara

Saga rodu z Lipowej 8: Wina i kara

Autor: Marian Piotr Rawinis

Kolejny tom sagi o wielopokoleniowym rodzie polskich rycerzy.

Hedwiga wypija magiczny napój z fiolki i okazuje więcej uczucia Janowi z Tymbarku. Gotowa jest nawet unieważnić udzielony jej i Mikołajowi w dzieciństwie ślub. A może tylko pragnie się zemścić za swoje złamane serce?

Mikołaj jest więziony przez zakon krzyżacki i samego Kondrada Wallendroda. ktoś jednak wykupuje jego wolność. więc rycerz wraca do domu…

Ostaszowi kończą się za to pieniądze na zachcianki Judyty. dlatego podstępem postanawia je zdobyć. Nie cofnie się przed niczym. nawet przed morderstwem… Ale skoro jest wina. będzie i kara.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


ISBN

9788726205992: Wydawnictwo

Format

2.99: https://woblink.com/ebook/wolna-wola-opowiadanie-erotyczne-sodergran-alexandra-199883u

Cena:


Płomienie winy: część 2

Autor: Inger Gammelgaard Madsen

Liv Løkke jest kasjerką w sklepie Netto w Paderup. Nienawidzi tego miasteczka. samej siebie. swojej pracy i banalnego życia. Nie musi nawet patrzeć na kupujących. aby wiedzieć. kim są. Zna większość osób z sąsiedztwa i wie. co mają zazwyczaj w koszyku. Ale pewnego dnia jest zmuszona podnieść wzrok. gdy w kolejce do kasy staje człowiek. na widok którego wracają wspomnienia z przeszłości. Liv przypomina sobie dzień. kiedy uratowała swojego brata z płonącego domu. tuż po wybuchu gazu w kuchni. W tym pożarze zginęła ich matka. To on. Dawny kochanek matki. Twierdzi. że jest w stanie udowodnić. że jej śmierć to nie był wypadek.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Saga rodu z Lipowej 5: Ścieżki zła

Autor: Marian Piotr Rawinis

Dokąd wiodą ścieżki zła?

Historia rycerskiego rodu z Lipowej toczy się dalej. choć nadeszły dla niego ciężkie czasy. Władzę nad majątkiem sprawuje Ostasz. syn Jakuba i przyrodni brat Aleny. Nic już nie jest jak dawniej. Z dawnego Jakuba. pana majątku. dostojnego i wyniosłego. nie pozostało już nic. Okrutny syn więzi starego ojca w szopie. znęcając się nad nim. Bije. wymierza kary i nie szanuje nikogo.

Z kolei Jeno. teraz pan z Krasawy. wraz z Aleną spodziewają się drugiego syna. Starszy Mikołaj osiągnął pełnoletniość. stając się marzeniem i tęsknotą Hedwigi.

Losy tych rodzin splatają się ze sobą. choć każda z nich obrała sobie inną drogę …

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


ISBN

9788726209518: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/black-notice-czesc-4-petri-lotte-199792u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 200361

https://woblink.com/ebook/proba-generalna-opowiadanie-erotyczne-jones-julie-200361u

:

Cena:


ISBN

9788726183634: Wydawnictwo

Format

12.99: https://woblink.com/ebook/proces-franz-kafka-199787u

Cena:monika jaruzelska ślub, koniec człowieczeństwa, antonio synowie zemsty pdf, według innego klucza, czarodziejska góra pdf, ebooki download, lalka motywy maturalne, książki do ściągnięcia, ignacy pietraszewski, annuaki, tańcząca w ogniu pdf, elastyczny mózg, bondarowicz, etyka arystotelesa, intertekstualizm, kompletna samopomoc dla twoich nerwów, andrzej szczypiorski agent, imperator rydzyk, standardy anestezjologicznej opieki pielęgniarskiej, chaos pdf, 365 dni książka online…