Mam chusteczkę haftowaną

Mam chusteczkę haftowaną

Autor: Hanna Greń

Aspirant Konstanty Nakański prowadzi sprawę zabójstwa. Śledztwo przebiega opornie. gdyż policjant nie może znaleźć żadnego powodu. dla którego ktoś miałby pozbawić życia pewnego młodego mężczyznę. Jedyny ślad stanowi znaleziona na miejscu zbrodni chusteczka z ozdobnym haftowanym monogramem.

Po śmierci rodziców Eliza Rogowska odnosi wrażenie. że całkiem straciła kontrolę nad swoim życiem. Okazuje się. że matka i ojciec ukrywali przed nią wiele tajemnic. także związanych z przeszłością dziewczyny. Eliza postanawia odkryć te tajemnice. w czym wydatnie przeszkadza jej fakt. że człowiek. z którym zamierzała związać swoją przyszłość. po śmierci jej rodziców uznaje. że nie musi już odgrywać roli czułego. opiekuńczego mężczyzny. Pewny. że ma Elizę w swojej władzy. ukazuje prawdziwe oblicze.

Przypadek sprawia. że drogi Kostka i Elizy się krzyżują. a wówczas okazuje się. że odpowiedzi. których poszukują. są częścią tej samej układanki.

Mroczna zagadka z przeszłości i rzeczywistość jak zły sen. Klasyczny kryminał z podbudową psychologiczną i mocnym wątkiem obyczajowym. Trzyma w napięciu od początku do końca!

Anna Klejzerowicz

Bywa okrutnie. czasami brutalnie. niekiedy niepokojąco. ale też zabawnie i wzruszająco. Ta książka wciąga i dostarcza przedniej rozrywki! Polecam.

Klaudia Skiedrzyńska. Nowe horyzonty

Wydawnictwo: Replika

Cena: 32.9


ISBN

9788324054244: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/okruch-anna-ficner-ogonowska-34971u

Cena:


Złączeni pokusą

Autor: Cora Reilly

Czwarty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną!

Liliana Scuderi zakochała się w Romero od pierwszego wejrzenia i mimo upływu lat jej uczucia wobec niego się nie zmieniły. Teraz. kiedy jest już w wieku. w którym według mafijnych standardów może wziąć ślub. ma nadzieję. że w przeciwieństwie do swoich sióstr sama będzie mogła wybrać sobie męża.

Jednak ojciec obiecuje ją mężczyźnie. który jest od niej dwa razy starszy. Dziewczyna stara się wpłynąć na zmianę tej decyzji. lecz traci nadzieję. gdy jej błagania nie przynoszą żadnych efektów.

Romero od początku ignorował Lily. Jej wiek oraz pozycja sprawiały. że nie zwracał na nią uwagi. Jednak teraz dziewczyna nie jest już podlotkiem tylko młodą kobietą. Romero pragnie jej. choć została obiecana innemu. a to m

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/135644/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788394726461: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/bydgostia-tadeusz-oszubski-187208u

Cena:wyrażenia algebraiczne klasa 6 zadania pdf, pani wladza, ciekawe książki pdf, édouard louis, joanna olech dynastia miziołków pdf za darmo, profesjogram, kryptonim kawki, geografia egzamin gimnazjalny powtórka, rafał otoka, after 3, stanisław lem bajki robotów pdf, audrey carlan los, susan cain ciszej proszę, turystyka żeglarska, dziennik odchudzania pdf, dzieci księży książka, czarny mag tom 4, patrz mi w oczy, św weronika giuliani…