Testament

Testament

Autor: Remigiusz Mróz

Znany warszawski ginekolog niespodziewanie otrzymuje ogromny spadek od jednej ze swoich pacjentek. choć przyjął ją w gabinecie tylko raz. W skład masy spadkowej wchodzi zapuszczona nieruchomość. która lata temu po reprywatyzacji stała się własnością kobiety. Kiedy lekarz jedzie na miejsce. czeka go kolejne zaskoczenie – odnajduje zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu. a niedługo potem ginekologiem interesuje się policja. gotowa aresztować go za przestępstwo.

Lekarz chce. by reprezentowała go Joanna Chyłka. która jakiś czas temu była jego pacjentką. Pani mecenas waha się. jest bowiem zaabsorbowana obroną kogoś innego. Kiedy jednak okazuje się. że ginekolog może pomóc w wyciągnięciu tej osoby z więzienia. natychmiast się zgadza. Nie wie. jak wiele sekretów drzemie w rodzinnej przeszłości spadkoda

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 22.4


Wyrwa

Autor: Wojciech Chmielarz

Kiedy Maciej Tomski dowiaduje się. że jego żona Janina zginęła w wypadku samochodowym. myśli. że wali mu się cały świat. Jak powiedzieć dwóm córeczkom. że właśnie straciły matkę? Jak powiedzieć teściom? Jak ma teraz funkcjonować. gdy dotychczasowe. spokojne życie nagle szarzeje i zmienia się w ciąg udręk?

Maciej nie ma jednak pojęcia. dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem. skoro Janina powiedziała mu. że jedzie na delegację pod Kraków. Pomyliła się? Okłamała go? A gdy na jej pogrzebie pojawia się tajemniczy mężczyzna. Maciej zaczyna rozumieć. że Janina miała wiele sekretów. Znacznie więcej. niż można się spodziewać po kimś tak zagonionym i zapracowanym. I że musi się z nimi zmierzyć.

Pytania zaczynają się mnożyć. a tragedia zmienia w skomplikowaną zagadkę. Maciej jedzie na

:

Cena:


Kiedyś Cię odnajdę

Autor: Małgorzata Rogala

Czy jeden koszmar to za mało?

Weronika miała 19 lat. kiedy jej matkę brutalnie zgwałcono i zamordowano we własnym mieszkaniu. Policji nie udało się złapać zwyrodnialca. który się tego dopuścił. więc sprawę umorzono. Gdyby nie Olga. jej najlepsza przyjaciółka. Weronice trudniej byłoby się otrząsnąć po tej tragedii.

Teraz. po 10 latach. kolejny cios. W podobnych okolicznościach ginie Olga. I znowu brak postępów w śledztwie prowadzonym przez Szymona Pawelca z wydziału zabójstw. Tym razem Weronika nie zamierza jednak bezczynnie się temu przyglądać. Zaczyna prywatne dochodzenie. w którym głównym podejrzanym jest jeden z byłych współpracowników jej przyjaciółki. Czy ten trop nie zwiedzie jej na manowce?

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska

Cena: 9.latarnik gwo, niebieskie chachary chomikuj, imperium kapuściński, remigiusz mróz seria z komisarzem forstem, resident evil revelations poradnik, libraibuk, dama w czerwieni, puzyńska trzydziesta pierwsza, wszystko przed nami samantha young chomikuj, swiateczny dyzur, bhp książki, cykl lunarno solarny, gdy przychodzą dusze, brian tracy maksimum osiągnięć pdf, tesla władca piorunów, kpa z komentarzem, nawyk samodyscypliny. zaprogramuj wewnętrznego stróża, anna wolf zemsta gangstera pdf, kto, gdzie, kiedy? książka z okienkami…