Zaczarowany Zamek 4 – Podstępne Plany

Zaczarowany Zamek 4 – Podstępne Plany

Autor: Gotthardt Peter

W pałacu kalifa. przebiegły wezyr snuje podstępne plany. Życie kalifa jest w niebezpieczeństwie. Trzy przyjaciółki tym razem próbują nie mieszać się w przebieg zdarzeń. ale czy im się to uda?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


https://woblink.com/product-publication/download/197914/epub

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/197913/epub

1:

:

Cena:


Opowieść wigilijna. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Charles Dickens

Ponadczasowa opowieść o skąpym Scrooge’u i wigilijnych duchach ukazała się po raz pierwszy w grudniu 1843 roku. z ilustracjami Johna Leecha. Tłumaczona wielokrotnie i wydawana jako Opowieść wigilijna lub zgodnie z oryginalnym tytułem jako Kolęda prozą stała się książką czytaną najmłodszym od pokoleń. Boże Narodzenie to czas. gdy idea miłosierdzia jest nam szczególnie bliska. Warto zatem właśnie w tym czasie opowiadać o niej dzieciom poprzez piękną literaturę. Nasze wydanie Opowieści wigilijnej jest wyjątkowe. Zachowaliśmy w nim oryginalny język autora oraz jednej z pierwszych tłumaczek na język polski – Cecylii Niewiadomskiej.

Zimowa seria Dickensa „Opowieści wigilijnych” cieszy się niesłabnącą popularno

8.49: https://woblink.com/ebook/historia-nieprawdopodobna-boleslaw-prus-197588u

Cena:


Moc truchleje. Opowieści wigilijne 1939-1945

Autor: Sylwia Winnik

Gdy pierwsza gwiazdka oznacza nadzieję

Święta w czasie wojny na zawsze zapadają w pamięć. Cudem zdobyte jedzenie. tekturowa choinka w kącie celi i wspólnie odśpiewane „Bóg się rodzi” na tyłach baraku były szczytem odwagi. Ale tak spędzone Boże Narodzenie stawało się też namiastką domu. iskierką nadziei. że kiedyś jeszcze spędzi się je z bliskimi.

Sylwia Winnik sięga po nie znane dotąd świąteczne wspomnienia świadków historii. Inspiracją była dla niej opowieść rodzinna – wspomnienia prababci o Bożym Narodzeniu obchodzonym tuż po wojnie. W skromnych warunkach. ale w niepowtarzalnej rodzinnej atmosferze. Prababcia Emilia w czasie wojny ledwie uniknęła wywiezienia do Auschwitz. Te święta były więc dla niej prawdziwym cudem.

„Moc truc

:

Cena:


ISBN

9788711662311: Wydawnictwo

Format

7.99: https://woblink.com/ebook/sekta-diabla-stanislaw-wotowski-200933u

Cena:


Ojciec Goriot

Autor: Honoré de Balzac

Paryż. rok 1819. Eugeniusz de Rastignac studiuje prawo i liczy na awans społeczny. w czym wspiera go kuzynka. wicehrabina Madame de Beauséant. Jan Joachim Goriot jest emerytowanym producentem makaronu. który poświęcił majątek. by pomóc swoim córkom. Vautrin to tajemniczy propagandzista. Losy trójki różniących się od siebie mężczyzn splatają się w paryskim pensjonacie Maison Vaquer. Na próbę wystawione będą wszystkie marzenia i relacje prywatne bohaterów. Autor poddaje analizie istotę rodziny i małżeństwa. a wyniki jego dociekań nie napawają optymizmem.

„Ojciec Goriot’ powszechnie uważany jest za najważniejszy utwór Balzaka. Wchodzi w skład „Scen z życia prywatnego’ cyklu „Komedia ludzka’. w którym pisarz przedstawił czasy od rewolucji francuskiej do rządów Ludwika Filipa.

12.99: https://woblink.com/ebook/stara-basn-jozef-ignacy-kraszewski-200914u

Cena:naprzeciwka, listonosz bukowski, maria czajkowska, księgi jakubowe mobi, nowa chyłka, gra o tron audiobook, darstellung, prawdziwy gangster książka, audiobook przedwiośnie, bezwstydny klient pdf, opowieści buddyjskie, księga dla starych urwisów, audobook pl, małgorzata czermińska, dziewczynka czy chłopiec, cuda różańcowe, nowakowska dziunia, jacob zagubieni, szatur jaworska, stanisław rembek w polu, psychobiografia, kodeks wyborczy 2018 pdf, sztuka uwodzenia samantha young pdf, kazimierz przerwa tetmajer biografia, nick webb stara flota, dziewczyny sprawiedliwe…