Ja. Olga Hepnarová

Ja. Olga Hepnarová

Autor: Roman Cílek

10 lipca 1973. aleja Obrońców Pokoju w Pradze. Olga Hepnarová. lat 22. wjeżdża ciężarówką w pełen ludzi przystanek tramwajowy. Ofiary śmiertelne. ciężko ranni. panika i chaos. Mundurowi zasypują sprawczynię wypadku pytaniami:

– Hamulce się zacięły czy co? Na Boga. zasnęła pani za kierownicą?!

Hepnarová spokojnie odpowiada:

– Nie. nie zasnęłam. hamulce są sprawne. Umyślnie wjechałam na chodnik. to moja zemsta na społeczeństwie za to. jak traktowało mnie przez całe moje życie.

Rozpoczyna się śledztwo w sprawie katastrofy przy alei Obrońców Pokoju. z góry znane są jednak odpowiedzi na sześć z siedmiu złotych pytań kryminalistyki:

Co? Gdzie? Kiedy? Jak? Czym? Kto?

Uwaga musi więc zostać skierowana na jedno. ostatnie: Dlaczego?

Tragiczn

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


Pasażerka

Autor: Alexandra Bracken

Współczesna nastolatka i XVIII-wieczny pirat w szalonym wyścigu z czasem przez kontynenty i epoki

Etta Spencer. cudowne dziecko skrzypiec. pewnej nocy traci wszystko. co znała i kochała. W jednej chwili z bezpiecznego Nowego Jorku zostaje przeniesiona do miejsca oddalonego o wiele mil i… lat. Trafia do 1776 roku. a jej los zależy od Nicholasa Cartera. młodego korsarza związanego kontraktem z potężną rodziną Ironwoodów.

Jedynie Etta może odzyskać pewien tajemniczy przedmiot o niewysłowionej wartości. Jeśli jej się powiedzie. zostanie odesłana do XXI wieku. Ona i Nicholas wyruszają w niebezpieczną podróż po egzotycznych miejscach i w poprzek czasu. Im bardziej zbliżają się do prawdy. tym większego tempa nabiera śmiertelna gra Ironwoodów. Etcie grozi nie tylko rozłąka z Nicholasem. ale i zamknięci

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 22.99


ISBN

9788365739384: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/psy-ras-drobnych-olga-hund-136975u

Cena:


Kolekcja Verne’a

Autor: Jules Verne

5 najlepszych ebooków mistrza powieści przygodowej i prekursora fantastyki. 20.000 mil podmorskiej żeglugi. Tajemnicza wyspa. W 80 dni dookoła świata. Podróż do wnętrza Ziemi. Łowcy meteorów. Dla młodzieży i dorosłych. Koniecznie!

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 16.9maurycy allerhand, biskup ryś, zły nawyk konia, fizjologia żywienia, i że cię nie opuszczę richmond chomikuj, żart milan kundera, każde martwe marzenie pdf, ten dzień blanka lipińska pdf pobierz, psy prewencji, umysł kruka, wot i my po nowomu 2, ryszard berwiński, szczygiel nie ma, andrzej bolesta, daniel estulin, darmowe książki, biuro szpiegów chomikuj, cry baby online, srodki kompensacyjne, tarzan wśród małp, immunopatologia, nagroda nike 2020, upojenie kristen proby chomikuj, spadek książka, erotyczne ksiazki…