Medycyna kwantowa. Chirurgia aury – usuwanie źródła choroby – PDF

Medycyna kwantowa. Chirurgia aury – usuwanie źródła choroby – PDF

Autor: Klugl Gerhard

Nowa medycyna bez tabletek już dostępna

 

Czy wciąż narzekasz na swoje samopoczucie? Bolą cię mięśnie czy stawy. a może nadmiar myśli nie pozwala Ci się skupić na pracy? Przeczytaj tę książkę. a dowiesz się jak możesz odzyskać swoje zdrowie bez skalpela czy tabletek. Pomoże Ci w tym chirurg aury. który uzdrowił już tysiące ludzi.

 

Aura – obraz Twojego zdrowia

 

Każdy z nas ma aurę. Można z niej czytać jak z mapy. Autor tej książki wykonuje w aurze nieinwazyjne zabiegi chirurgiczne. uwalnia od lęków. bólu czy węzłów karmicznych. Teraz umożliwia Ci dołączenie do grona holistycznych terapeutów. Pozbędziesz się alergii. cukrzycy i wielu chorób przewlekłych oraz dowiesz się j

:

Cena:


JEJ WISIENKI

Autor: PENELOPE BLOOM

Jak poznałem Hailey?

Cóż. dżentelmen nigdy się nie przechwala…Na szczęście ja nie jestem dżentelmenem. Najpierw zapłaciłem za jej wisienki. a potem skradłem jej bukiecik. A jeszcze później? Zostawiłem swoją wizytówkę i wyszedłem.

Jak poznałam Williama?

Wszedł do mojej piekarni. kupił placek z wiśniami. ukradł wazon pełen kwiatów – wciąż nie mam pojęcia. po co mu one były – i zostawił wizytówkę.

Nie uratował mojego podupadającego interesu. nie sprawił. że mój walnięty były chłopak się odczepił. ale bardzo chciałam. żeby rozwiązał mój inny problem… dwudziestopięcioletniego dziewictwa. 

Dlatego wiedziałam. że wykorzystam tę wizytówkę. I wiedziałam. że jestem w tarapatach. kiedy usłyszałam w telefonie ten jego seksowny. głęboki gło

29.9: https://woblink.com/ebook/grzechu-warta-tom-3-agata-przybylek-148365u

Cena:


Nowy Dziki Zachód

Autor: Pein Corey

Nowi niewolnicy branży nowych technologii

W szczytowym okresie rozkwitu start-upów dziennikarz Corey Pein wyrusza do ich kolebki – Doliny Krzemowej. by dowiedzieć się. dlaczego ta branża tak długo prosperuje. Prędko okazuje się. że aby w pełni zrozumieć zwariowaną rzeczywistość przedsiębiorców internetowych. musi się w niej zanurzyć i stać się jednym z nich. Wynajmuje więc pokój. który dzieli z młodymi programistami na dorobku. i wkręca się na szumnie reklamowane. lecz w gruncie rzeczy mające niewiele do zaoferowania konferencje branżowe i zakrapiane alkoholem imprezy promocyjne. Rozmawia z inwestorami szukającymi okazji i naiwnymi zapaleńcami. którzy wierzą. że ich internetowy start-up osiągnie sukces na miarę Instagrama czy Facebooka.

Nowy Dziki Zachód to wnikliwy portret za

46.9: https://woblink.com/ebook/uzaleznienia-2-0-alter-adam-151937u

Cena:


Kancelaria

Autor: Helen Phillips

Napisana z błyskotliwością Italo Calvino i czułością José Saramago ta krótka powieść-baśń jest piękna. pełna humoru. a zarazem smutna i przerażająca. Cudowna!

Ursula Le Guin

Josephine i Joseph uciekają z głębokiej prowincji. aby szukać szczęścia w wielkim mieście. Tam jednak życie okazuje się niewiele lepsze. Josephine zatrudnia się w iście kafkowskim biurze. Zamknięta w odosobnionej klitce w posępnym. betonowym gmachu ma tylko jedno zadanie: wprowadzać do bazy danych imiona. nazwiska i datę. Zawsze tę samą. Jutrzejszą…

Mieszanka kryminału. science fiction. romansu. baśni oraz satyry. Z bolesną precyzją ukazuje bezwzględne realia dzisiejszego świata pracy. a równocześnie umacnia wiarę w nasze człowieczeństwo.

‚Huffington Post’

Oryginalna i wciągająca. Phillips jest bystrą i inteligentną obserwatorką o przewrotnym poczuciu humoru i lekkim. pewnym piórze. Książka zapiera dech i zachwyca.

‚New York Times’

Przejmująca i nieco upiorna. Nie można się od niej oderwać.

‚L.A. Times’

Klimatyczna… klaustrofobiczna… zaskakująca.

‚Financial Times’

Książka ta stawia niełatwe pytania o pracę. życie. miłość i władzę; przede wszystkim zaś o to. co nazywamy naszą egzystencją.

‚New Republic’

Język Phillips jest precyzyjny. stylowy i zabawny. Jej wyczucie czasu – perfekcyjne. Zgłębiając tajemnice małżeństwa. przypadku. wolności i losu. zmusza do najwyższej uwagi.

‚The Atlantic’

Mrozi krew w żyłach… Nie sposób się od niej oderwać.

‚Chicago Tribune’

Idealna lektura dla tych. którzy nie lubią wydeptanych ścieżek. Wciąga i zapewnia znakomitą rozrywkę.

‚The Riverside Way’

Przykuwa uwagę. Ma w sobie coś z thrillera. Tajemnica powodzenia tej książki tkwi w tym. że stawia przed czytelnikiem niełatwe pytania.

‚The New York Times Book Review’

Helen Phillips to jedna z najciekawszych pisarek młodego pokolenia. Zazdroszczę tym. którzy po raz pierwszy odkrywają jej prozę.

Jenny Offill. powieściopisarka

Helen Phillips jest laureatką nagród Fundacji Rona Jaffe. Italo Calvino oraz wielu innych. ‚Kancelaria’ spotkała się z niezwykle przychylnym przyjęciem. a debiutancki zbiór opowiadań ‚And Yet They Were Happy’ przykuł uwagę jury The Story Prize. Jej opowiadania opublikowano w czasopismach literackich. m.in. ‚Tin House’. ‚Electric Litterature’. ‚Slice’. ‚BOMB’ i ‚PEN America’. Prowadzi warsztaty z twórczego pisania w Brooklyn College. Mieszka w Brooklynie wraz z mężem i dwójką dzieci.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28


ISBN

9788320057409: Wydawnictwo

Format

179: https://woblink.com/ebook/anatomia-radiologiczna-bogdan-pruszynski-daniel-bohdan-153608u

Cena: Daniel Bohdan


Rip Van Winkle. Angielski z Washingtonem Irvingiem

Autor: Washington Irving

Angielski Przy Okazji! Pełny Angielski Tekst. 100% Tłumaczenia! Ucz się angielskiego czytając ciekawe książki. przygotowane według Metody Edukacyjnego Czytania Ilyi Franka

Jest to najbardziej ceniona amerykańska bajka o bardzo znanej postaci w kulturze amerykańskiej — Rip Van Winkle. O nim koniecznie każdy powinien wiedzieć. Jest to baaardzo znana postać w Stanach Zjednoczonych. Rip Van Winkle jest zwyczajnym człowiekiem z czasów kolonialnych. Jest trochę mało zaradny. ale lubiący chodzić po domach i opowiadać historie i którego kochały za to dzieci i nękała żona. Na jej polecenie kiedyś wyruszył do lasu (w górach Catskill (stan Nowy Jork). Uśpiony tam przez duchy budzi się po 20 latach w niepodległych Stanach Zjednoczonych. Bajka wprowad

:

Cena:audiobooki chomikuj pl, zawisza czarny ćwiek, polskie muzułmanki, klucz do oznaczania roślin pdf, mikołajek sempe goscinny audiobook, jakub wodka, katastrofy przyrodnicze, złodziejka książek markus zusak, bracia z bronxu, soldiers ludzie honoru 2, libro katalog, człowiek to nie jest piękne zwierzę, karin slaughter ofiara, dom hanny suchockiej, artur patka, anatomia układu ruchu, crews caitlin…