ISBN

ISBN

9788381477383: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/proba-sil–177729u

Cena:


Dziecięce dusze

Autor: Christine Nightingale

Jak nawiązać kontakt z duszą dziecka. które ma przyjść na świat?

Twoje przyszłe dziecko czeka na ciebie. a dzięki tej książce dowiesz się. jak je do siebie przywołać.

Christine Nightingale to mistrzyni Reiki. terapeutka oraz nauczycielka. która pomaga nawiązać kontakt z duszami przyszłych dzieci i przepracować przeszkody blokujące ich pojawienie się na świecie. Dzięki temu możesz odkryć. dlaczego masz problemy z zajściem w ciążę lub co pragnie ci przekazać dusza twojego przyszłego dziecka.

Zawarte w tej książce wskazówki pomogą ci zrozumieć uniwersalne prawa karmy. które prowadzą dusze przed różne wcielenia. i umożliwią stworzenie energii niezbędnej do pojawienia się dziecięcej duszy. To idealna książka dla każdego. kto interesuje się duchowym aspektem poczęcia i zaj

26.9: https://woblink.com/ebook/amerykanski-krol-nowy-camelot-tom-3-sierra-simone-177650u

Cena:


Krwawy kwiat. Trylogia oporu. Tom 1

Autor: Louise Boije af Gennäs

Pierwszy tom napisanej z rozmachem szwedzkiej Trylogii oporu.

Niepokojący thriller psychologiczny o kobiecie. która zostaje uwikłana w walkę z aparatem władzy.

Po studiach i odbyciu służby wojskowej Sara przeprowadza się do Sztokholmu. Od tajemniczego pożaru. w którym zginął jej ojciec. i brutalnego gwałtu boryka się z silnym stresem pourazowym. Podejmuje pracę w kawiarni i wynajmuje pokój w nieciekawej dzielnicy.

Pewnego dnia poznaje w knajpie Bellę. która proponuje jej pracę marzeń i wspólne mieszkanie. Świetnie się dogadują i wszystko zaczyna się układać. Jednak z czasem Sara zaczyna mieć wrażenie. że wokół dzieje się zbyt wiele dziwnych rzeczy i spotykają ją niepokojące zbiegi okoliczności.

Kiedy do biura dzwoni mężczyzna. który

40: https://woblink.com/ebook/andyjski-dysk-czeslaw-kierzk-177734u

Cena:


ISBN

9788366520028: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/dzieciece-dusze-christine-nightingale-177651u

Cena:


Maszyna szczęścia

Autor: Williams Katie

Gdyby maszyna była w stanie podać ci przepis na szczęście. który mógłby ci się jednak nie spodobać. czy zrobiłbyś test? Jedz więcej mandarynek. Rozwiedź się z żoną. Odetnij sobie palec wskazujący prawej dłoni. Zalecenia maszyny szczęścia często bywają zaskakujące. ale w 99.97% gwarantują. że będziesz szczęśliwszy. Pearl pracuje dla firmy Apricity – a więc zawodowo zajmuje się szczęściem. Jej nastoletni syn. Rhett. zdaje się czerpać zadowolenie z bycia nieszczęśliwym. Gdyby tylko Pearl zdołała go przekonać. aby wykonał test Apricity… Ta ostrzegawcza i nieprzewidywalna historia o postępie technologicznym stanowi zarazem ostre jak brzytwa przedstawienie najmroczniejszych głębi ludzkiej psychiki.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse sp. z o.o.

Cena: 27.9severski książki, ostatnie życzenie audiobook torrenty, angielski dla fizjoterapeutów pdf, lukier malwina pająk, kup ebook, eve jagger cash pdf, zimbardo kluczowe koncepcje, niskobudżetowy startup, aczel statystyka w zarządzaniu, reforma walutowa władysława grabskiego, wszystkie.jasne miejsca, kartky karuzela ulub, 365 dni ksiazka pdf, granica zofia nałkowska opracowanie, henriksen levi, kobiety i seks, czarna wdowa książka, wielbiciel max czornyj, lipton bruce, marketing mix pdf, z kim będzie ci tak źle jak ze mną, erich daniken, magdalena półtorak…