ISBN

ISBN

9788375156638: Wydawnictwo

Format

28.99: https://woblink.com/ebook/hashimoto-izabella-wentz-32134u

Cena:


Szósty. Po latach

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Przeszłość zawsze nas dopada. Bo tak naprawdę nigdy nas nie opuszcza.

Po latach od pierwszego wydania ulubionego przez czytelników kryminału Agnieszki Lingas-Łoniewskiej książka o seryjnym mordercy ponownie trafia do Czytelników – w wersji poprawionej i rozszerzonej o dodatkowe. trzymające w napięciu. zakończenie. Nowe postaci. nowe wątki i godny uwielbianej autorki suspens.

Gdy w grę wchodzi miłość. żadna siła nie jest w stanie powstrzymać inspektora Marcina Langera przed nadludzkim wysiłkiem i odnalezieniem oprawcy zielonookich blondynek. do których zalicza się jego ukochana. Gdy gra toczy się o zbawienie – psychopatyczny zabójca nie respektuje żadnych granic. Nawet jeśli zbawienie jest wyimaginowane. a motorem działania – obłęd. A może zwłaszcza wtedy.

20: https://woblink.com/ebook/horyzont-jakub-malecki-164787u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/186240/epub

1:

:

Cena:


1

:

:

Cena:pan samochodzik i winnetou pdf, inni ludzie masłowska, monika augustyniak, immanuel kant książki, lesley ann jones, j. sztumski, wstęp do metod i technik badań społecznych, cztery umowy don miguel ruiz, angielski w skojarzeniach, ma być czysto, syberyjskie wychowanie, blanka lipińska ten dzień pdf, odrodzenie feniksa pdf, sztuka obsługi pochwy pdf chomikuj, dziewczęta z auschwitz pdf, sprawdzian pisemny lalka, elon musk ksiazka, nowości wydawnicze kryminały, szluz, bachor bezradnik, eva garcia saenz de urturi…